Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

rozkodowanie vin - wszystkie modele


sebciu

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie co chcesz sprawdzić, niemniej jeśli samochód jest z krajowej sprzedaży (pochodzi z polskiego salonu), to sporo informacji znajduje się również bazie Renault (trzeba zalogować się w aplikacji mobilnej My Renault). Ergo, napisać do Renault Polska - mnie podali wszystko co chciałem wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód jest sprowadzony z Francji na My renault nic nie pisze w serwisie mają opory żeby cokolwiek powiedziec tak więc jeśli ktoś mógłby sprawdzić byłbym wdzięczny 

 

A chodzi mi o sprawdzenie wyposażenia 

Edytowane przez Pik.Sik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, konwil napisał:

Ergo, napisać do Renault Polska - mnie podali wszystko co chciałem wiedzieć.

A tego próbowałeś? Napisać, potem wykonać telefon, poczekać, powinni pomóc - chyba, że też problemem jest samochód z Francji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pbet zajrzałem na tą stronę i info:

 

Cytat

 

Nie jestem osoba zawodowo zajmujaca sie naprawami pojazdów.

Renault Infotech to witryna internetowa przeznaczona wyłącznie dla osób zawodowo zajmujących się naprawą samochodów.

 

Edytowane przez Papf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, pbet napisał:

@ebt25 rozumiem, że zwykły użytkownik nie może mieć dostępu do tego portalu? Czy w zakładce "historia napraw" widnieje to co ASO ma w swojej bazie od nowości auta?

Dostęp do serwisu zgodnie z regulaminem dostępny jest wyłącznie dla osób zawodowo zajmujące się naprawą samochodów.

Historia napraw na chwilę obecną nie działa. Zespół techniczny serwisu jest w trakcie naprawy tej usterki, ale trwa to już ponad rok czasu.

PS. Dostęp jest płatny.

Edytowane przez ebt25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć Panowie, 

pomógłby ktoś rozkodować vin mojej manage? 

VF1BZ1S0641865194

Dzięki! 

Przed napisaniem postu, sprawdzamy czy już taki sam temat nie istnieje. Połączyłem z istniejącym tematem. - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, jestem tu nowy mam nadzieję że post jest wstawiony w dobrym miejscu. Proszę o pomoc odnośnie wersji Megane III cupe. Podaję numer VIN

VF1DZ1V0645992724

Dziękuję za pomoc w rozkodowaniu VIN

Przeniosłem do istniejącego tematu - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • aniewa zmienił(a) tytuł na rozkodowanie vin - wszystkie modele

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!