Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Czym pomalować czarne plastiki w megi


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Spłowiały mi nieco te czarne słupki między bocznymi szybami - plastikowe, czarne.

Chciałbym je jakoś odnowić ale bardziej trwale niż np czernidłem, które w gruncie rzeczy nie daje takiego efektu i zmywa się po pewnym czasie.

Co proponujecie?

 

Dzięki

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja użyłem do odnowienia czarnych zderzaków plastikowych oraz np czarnych obramówek świateł z tyłu, klamek itd czarnidła w tubce jak pasta do butów. Trzyma się świetnie, a zmyć to jest baaaaardzo ciężko dlatego lakier musiałem najpierw osłonić taśma malarską. Na dniach sprawdzę w garażu jaka firma. Może zrobię zdjęcie i wrzucę link.

 

 

Zdjęcia w czasie pracy: :) (niestety robione komórką)

dsc00133fz5.th.jpg

 

dsc00134vd9.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wieczorem jak wrócę z Inwałd (parku miniatur) to napiszę firmę. :) Czarnidło kupiłem w naszym piekarskim sklepie motoryzacyjnym za bodajże 5zł. Kiedyś jak pielęgnowałem Megi (jakiś 1 miesiąc temu) zrobiłem tym czarnidłem kropkę na bramie (od strony zewnętrznej!) od garażu i do dzisiaj jest, ani troszkę się nie zmyła :)

 

 

Kupując to czarnidło kupiłem też jakiś środek do plastików, gum itd, ale w szpreju i to faktycznie dawało efekt ale na 1-2 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam czegoś takiego

http://allegro.pl/item427216901_czernidlo_...car_od_s_s.html

(Podany link dotyczy Czernidła do zderzaków i opon FIRMY SUNNYCAR)

 

Trochę na plastik a potem szmatką ładnie równo rozcieram. Jak pomażemy karoserię to dość łatwo schodzi. Wyblaknięte plastiki wyglądają jak nowe nawet po kilku myciach auta :)

 

Zrobiłem dopisek, aby było wiadome o co chodzi, jak już aukcja się zakończy i zniknie z portalu. - Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby allegro fajnie, ale za koszt przesyłki to ja mam prawie dwa opakowania tego czarnidła. Wydaje mi się, że jeśli się nie mieszka w wiosce zabitej dechami to nie ma problemu żeby to dostać. Powinno być w każdym motoryzacyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie robiły wam się takie małe bąbelki powietrza jak smarowaliście. po zaschnięciu nie wygląda to wtedy zbyt fajnie.

Ja jak smarowałem to na płaskiej powierzchni jeszcze bez większych problemów, ale np lusterko już wyszło bardzo średnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!