Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

brak świateł postojowych


tomek-44

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

scenic 1,9 2003r. kupiłem z francji brak jest w nim świateł postojowych z przodu i z tyłu oraz podświetlenia tablicy . na desce pojawia się kontrolka wł. świateł. światła mijania i długie są. sprawdzałem bezpieczniki oraz połączenia są ok.

pomocy !!!!!!!!!!!! co może być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żarówki i styki w żarówkach spr. jest dobrze. Światła postojowe posiadają może jakiś przekażnik. nadmienie że świecąmi się tylko przednie światła mijania i drogowe , więcej nic. nawet po załączeniu automatu po zmierzchu zapolają sie tylko one. odnośnie automatu czy można go jakoś zaprogramować aby zapalały się swiatła także w dzień po uruchomieniu silnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie znana jest przyczyna braku świateł postojowych!

Sprawdziłem praktycznie wszystko: bezpieczniki, żarówki wszystkie połączenia przełącznik przy kierownicy wszystko jest OK. Napięcie wychodzi z przełącznika , ale nie dochodzi na kostkę tablicy bezpiecznikowej przy silniku . patrzyłem przewody idą od przełącznika gdzieś w kierunku centralnego wyświetlacza. Jaka może być przyczyna??????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIERNIKIEM JUŻ PATRZYŁEM . NAPIĘCIE NIE PRZYCHODZI NA BRĄZOWĄ KOSTKĘ NIEBIEZKIE PRZEWODY. SPR ŻE OD PRZEŁĄCZNIKÓW WYCHODZĄ CIENIUTKIE PRZEWODY I RÓŻNE KOLORY A DOCHODZĄ JUŻ INNE. INTERESUJEMNIE CO MOŻEBYĆ PODDESKĄ ROZDZIELCZĄ. NARAZIEZMOSTKOWAŁEM NA BEZPIECZNIKACH I NARAZIE SĄ RAZEM Z MIJANIA ALE TO TYLKO DLA SPRAWDZENIA

Za złamanie regulaminu forum, wręczam czerwony paseczek. - Prezes

 

[ Dodano: 2008-10-07, 21:20 ]

przepraszam nie zauważyłem włączonego caps locka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie pomocy!

Przestały mi działać światła po prawej stronie auta. Brak postojowych i krótkich, kierunki, długie są.

Problem wystąpił podczas wymiany żaróweczki podświetlającej tablicę rejestracyjną. Bezpieczniki sprawdzone, wszystkie są ok. Nie działa zarówno przód jak i tył.

Z góry dziękuję za pomoc, jutro wolne, więc fachowca nie znajdę, a auto potrzebne.

 

Przeniosłem. Zapoznaj się z postami wyżej. - lepper_pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak postojowych i krótkich,

co to są światła krótkie <ok> bo jak masz na myśli właśnie takie to ja się nie dziwię że nie świecą bo takich nie ma w normalnych autach.

No chyba że jakieś niemieckie auto to może i tam są bo one podobno mają dobre wyposażanie za mała kasę i się nie psują ;-)

ps.

ale się z głupotami rozpisałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

witam ... dziś dopadł mnie ten sam problem wymieniałem żarówki świateł mijania i po wymianie tych żarówek przestały mi świecić światła postojowe z prawej strony .... żarówki sprawdziłem i wszystkie bezpieczniki pod kierownicą .... ( nie widziałem tam bezpieczników od świateł )

A może są jeszcze gdzieś inne bezpieczniki ????

proszę o pomoc bo wóz potrzebny do pracy

Z góry dzięki .:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!