Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ładny kolor,trzeba przyznać. Ale nieraz jest że się gdzieś leciutko otrze o zderzak,

i zacznie lakier odchodzić,a tak bez lakieru to tylko jakaś tam ryska zostanie.

W sumie ok.

 

Pozdrawiam.

 

Alusy są zajefajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc-

 

1. Demontujesz radio, półeczkę pod radiem i klapkę z dołu, która zakrywa złącze do podłączenia komputera (przy tej klapce cholernie uważasz żeby nie pourywać zatrzasków :mrgreen: )

 

2. Odkręcasz śróbki- miejsca w których sie znajdują zaznaczyłem prostokątami.

 

3. Śrubokrętem DELIKATNIE podważasz zatrzaski, które są zaznaczone krzyżykami -tak żeby nie pokrzywić plastików.

 

4. Teraz trzeba ciągnąć lekko do siebie całą konsol, żeby wyskoczyły te "szybkozłączki" które są zaznaczone kółkami, UWAŻAJĄC na kable od przycisków i od czytnika karty...

 

5. Aby wyjąć przyciski:

a) awaryjne i otw. zam. drzwi- podważasz lekko zaczepy na tych przyciskach i wyciągasz je do tyłu( z tyłu konsoli)

:-) Przycisk start ma dwa "dzyndzelki" które trzeba ścisnąć i wypchnąć w stronę przodu panelu.

 

6. czytnik kart ma zaczepy mniej więcej jak przyciski od awaryjnych i otw. drzwi.

 

 

Ta konsola była malowana tak jak listwy z zewnątrz auta...

papierek ścierny, podkład do plastików, lakier. :-)

 

Mam nadzieję że opis się komuś przyda i jest w miarę czytelny :)

 

Pozdrawiam

post-506-1174138294_thumb.jpg

post-1-1174138294_thumb.jpg

post-1-1174138295_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

CZyżby chodziło wam o trzaski z kokpitu - konsoli?? U mnie to nagminne zwłaszcza ta półeczka pod radiem, pokrywa schowka pod ręką i skrzypiace ramki okien - obłed :/ Ma ktoś jakąś radę aby temu zaradzić? Warto zwracać się z tym do serwisu jeśli samochód jest na gwarancji??:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie tak po ponad 2 latach wydaje mi się że w Megane są zastosowane słabe plastiki. Fakt ładnie to na początku wygląda ale szybko się wyrabiają i po kilku latach zaczyna trzeszczeć gdzie nie gdzie. Słabe punkty Megany:

Klamki zewnętrzne – od kierowcy nie odbijała ale już jest ok:)

Przedzierający się fotel od spodu w okolicach plastików :mrgreen:

Piszczący tylni podłokietnik

Gumy na około szyb w drzwiach totalna porażka po umyciu w ASO czy na automacie pełno kropek.

Żaluzje w drzwiach z tyłu

No i defekt silnika 1.6 16V koło faz rozrządu

 

A żeby nie robić off to z deską było wszystko ok do póki jakiś serwisant się do niej nie dorwał i źle jej nie poskładał bo był wymieniany wyświetlacz radia. Chodzi mi o tą górna część.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!