Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Uwaga! Ślisko!

Zaloguj się, aby obserwować  

Zdarzenie drogowe z udziałem kilku pojazdów.
Opinie użytkowników


Brak komentarzy do wyświetlenia.Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
 • Podobne

 • Najnowsze komentarze

  • MarcinDe -
   Ukarali "niepełnosprawnego". Słusznie?
   Niestety nasze miejsca parkingowe są za wąskie na dzisiejsze czasy. Tylko z drugiej strony terenu na parking jest na niektórych osiedlach jak na lekarstwo (bo deweloper musi zarobić to stawia blok koło bloku). Ogólnie problem jest z tym że część osiedli jest starych (i tam były inne założenia projektowe - bo za komuny samochód był luksusem), a na nowych to już napisałem. A już pizdowatość niektórych kierowców przy parkowaniu woła o pomstę do nieba, nie mówiąc o chamstwie (co mnie obchodzi kto obok, ja staję jak mi pasuje). Rekord dla mnie to gość który Mondeo kombi stanął w poprzek na 3 miejscach - takiego w Radomiu widziałem - a potem widziałem jak wyglądał ten jego samochód (nie chciałbym być w jego skórze).   Dlatego mieszkanie w domku jednorodzinnym jest błogosławieństwem - auto stoi w garażu pod domem, a drugie pod wiatą koło domu. Weźcie pod uwagę że jeszcze 15 lat temu był jeden samochód w domu (albo i nie), a teraz ludzie mają po 3 (bo finansowane z 500+ wraki po 3-4tyś). Dla mnie to jeszcze powinni zrobić porządek z tymi porzuconymi stojącymi po parkingach i zajmującymi miejsca.
  • pbet -
   Ukarali "niepełnosprawnego". Słusznie?
   Ja też wolę :) i jak go nie widzę to się czuję jakoś tak nieswojo :) Faktycznie to jest problem. Znam z wielu parkingów w tym z zamykanego parkingu dla lokatorów przy bloku rodziców, z tym że każdy ma tam swoje miejsce. Można znaleźć na to sposób tylko musi być ogólna mobilizacja społeczeństwa. Chodzi o parkowanie na zakładkę. Ty przodem, sąsiad obok tyłem, itd. Parkingi w mieście pewnie są projektowane pod gabaryty aut miejskich, a nie od dziś wiadomo, że są wielbiciele większych przestrzeni. Sam do takich należę.
  • makgajwer -
   Ukarali "niepełnosprawnego". Słusznie?
   @MarcinDe Karnego kutasa naklejam na szyby, nie na lakier i daleki jestem od drastycznych środków, ale to prawda, że drastyczne środki lepiej skutkują. <br> <br> @pbet: pod moim blokiem są zatoki, auta parkują równolegle i niestety ludzie nie patrzą jak parkują (są pasy wymalowane zaznaczające szerokość miejsca parkingowego). Stają tak, ze on czyli kierowca wysiądzie, ale z drugiej strony zostawiają 5-10 cm, że do auta po prawej stronie czyli dla mnie wejście możliwe tylko od strony pasażera lub przez bagażnik. Wielokrotnie przez taką 10 cm szparę w otwartych drzwiach zwalniałem bieg lub ręczny i wypychałem auto z zatoki aby wsiąść. <br> Sporo jest aut dużych jak busy, terenowe, które są szersze niż szerokość tego miejsca parkingowego i delikwenci na chama parkują mimo tego, że miejsce wąskie. Wystarczy, że jakiś kierowca obok źle stanie o 15-20 cm i kolejny ma tak wąsko, ze nawet jak wjedzie i wysiądzie ze swojej strony to na 100% po prawej stronie nikt już nie wsiądzie. Znowu ten sam problem, o którym pisałem wyżej: nie pojadą 100-200 m dalej, gdzie jest sporo miejsca bo oni k..na muszą swoje autko z okna widzieć. Osobnym problemem jest oczywiście to, ze szerokość tych miejsc regulują przepisy z przed bodajże 20 lat, kiedy wiemy jakie były auta. Teraz kolejny model jest +5-10 cm szerszy, bardzo dużo suvów ( u mnie przed blokiem 30% parkujących aut to właśnie takie auta), który są nie tylko dłuższe, ale szersze.  
  • kacper69 -
   Wpadka podczas pokazu
   iveco i wszystko jasne.
  • pbet -
   Ukarali "niepełnosprawnego". Słusznie?
   Ja stosuję metodę oko za oko Parkuję pod blokiem, równolegle jeden za drugim. Jak ktoś mi stanie bardzo blisko tyłu lub przodu to może się spodziewać, iż przy najbliższej okazji też mu podjadę na centymetry służbówką. Skutkuje. Po takim doświadczeniu kierowcy zachowują właściwy odstęp tak aby żona mogła swobodnie wyjechać bez próbowania na kilka razy, ja z resztą też.
  • MarcinDe -
   Ukarali "niepełnosprawnego". Słusznie?
   Makgajwer ale widzisz sam piszesz że oklejasz ich "karnymi kutasami" - więc o co Ci chodzi. Przecież Ciebie też może ktoś pozwać do sądu.   A ja w takim przypadku bym tej qrwie co parkuje na miejscu dla inwalidów koła poprzecinał i by się wtedy nauczył życia.   Kilka razy widziałem jak za parkowanie na czyimś wjeździe/bramie/podjeździe/miejscu inwalidzkim samochody miały pooklejane szyby/porysowany lakier/pospuszczane powietrze. A najbardziej drastyczne było jak gość, którego wielokrotnie właściciel upominał (parkowanie na bramie) zastał auto z wywaloną przednią szybą.   Na takiego imbecyla nie ma innej rady - albo mu wyjebać w ryj, albo "oznaczyć" auto.
  • makgajwer -
   Ukarali "niepełnosprawnego". Słusznie?
   Sorry, ale ja zrobiłbym to samo. Na mojej ulicy ludzie notorycznie stawiają auta na zakazach lub na zjeździe do mojego garażu podziemnego. Dlaczego: bo nie chce im się 200-300 m dalej zaparkować gdzie są miejsca. On panisko musi widzieć auto z bloku po przeciwnej stronie. Żadne prośby uwagi nie pomagają wręcz spotykam się z agresją, chamstwem. Dlatego takich delikwentów oblepiam karnymi kutasami, których mam pod dostatkiem.  
  • pbet -
   Ukarali "niepełnosprawnego". Słusznie?
   Ja już miałem takie pytania drugi raz. Ponoć jest kilka zestawów tych quizów Najfajniejsze są i tak te obrazki z dopasowaniem ostatniego.
×