Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Instrukcje obsługi


Krzychu

Rekomendowane odpowiedzi

zawisza1980, uważasz że wszystkie linki które podałeś zawierają poszukiwaną instrukcję do scenica z 2007 roku czyli II po lifcie :-)

Znowu banialuki wypisujesz i w błąd wprowadzasz.

1 adres scenic I ph II angielska

2 adres PIKUR, tam jej nie ma a nawet w MANUALACH DrNO jest tylko scenic II ph I

3 adres instrukcja do scenica I

JAK CHCESZ POMAGAĆ TO SPRAWDŹ CO PODAJESZ

erjac, przeczytaj post nad Twoim, kol. norbert_p, jest tam link do pięknie zeskanowanej instrukcji użytkownika w polskiej wersji językowej scenica II ph II.

Jedynie trzeba z chomika pobierać, (czasami potrzebne wykupienie transferu, można SMSem za 2,44zł/ 1Gb. No ale to już wymagania tego portalu.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się na mnie uparłeś :-P

Nie uparłem się na Ciebie ale na błędne informacje które podajesz.

Czytanie postów i sprawdzanie linków należy do roboty moderatora, tak więc to robię. (nawet pobieram rozpakowuję i sprawdzam)

Te linki które teraz podajesz to także instrukcja do scenica I ph I

a SAM NAPRAWIAM do meganki I, z drobnymi wtrąceniami ze scenica.

Tak trudno Ci doczytać cyfry w roczniku sceniola do którego jest poszukiwana instrukcja :-)

2007 SŁOWNIE- dwa tysiące siódmy (DWA ZERO ZERO SIEDEM)

 

dodano

Widzę, że jednak można Cię zachęcić byś się przyłożył do tego co robisz. :-) Fakt, że trwało to 5 godzin. Nawet uploadowałeś to specjalnie i wkleiłeś link do tego co było poszukiwane, a co 4 posty wyżej leży sobie już prawie miesiąc i to w lepszym wydaniu. (bez pustych skanów)

Jestem pełen podziwu, Twój imiennik Zawisza może być dumny. Nadal prawdziwe jest powiedzenie o "poleganiu......"

Zaciętość się liczy, nawet przez próbę ośmieszenia kogoś, by odwrócić uwagę od swojej chaotyczności i bylejakości, by nie powiedzieć dyletanctwa, czemu dałeś wyraz kasowaniem niewygodnych dla Ciebie postów.

Szkoda, że precyzja jest zanikającą umiejętnością i coraz rzadziej docenianą zaletą.

Ale co tam......

A tak poza tym, też Cię lubię. Miłej niedzieli. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam Wszystkich !!

Ja również stałem się posiadaczem meganki III rok prod. 2009 wersia exprssion i mam wielką prośbe - poszukuje instrukcji obślugi tego cudeńka. przeszukałe chyba całe forum , ale jakoś nie znalazłem. Może ktoś z szanownych kolegów mi pomoże - będe wdzięczny. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki kolego Zawisza 1980 ten link to znalazłem , ale niestety jest nie przydatny bo jak i moi poprzednicy poszukuję instrukcji w j. polskim. Ty mi podałes po angielsku instrukcje. Ja przy zakupie dostałem po niemiecku .. no i kiszka . Oba jezyki sa mi nie znane na tyle aby siąść i sobie poczytac język techniczny. Dzieki sprawa nadal aktualna , ale w j. poslkim moze byc skan co kolwie aby po polsku. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

A ja dalej szukam instrukcji obsługi Scenic RX4, przeszukałem różne portale, ale nic, nic, nic. Do Scenic IphI i II mam, ale jest sporo różnicy.

Daj znac czy znalazles.Jak nie to postaram sie w przyszlym tygodniu wrzucic.Chyba ze interesuje Cie cos konkretnie, lub wersja krotsza.Aha ,obydwie po angielsku.

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki

P_r_z_e_m_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Jeśli ktoś potrzebuje ksiązki Sam Naprawiam - "Renault Megane modele 1999-2002" Megane I phII, dajcie maile, podeśle. Bardzo dobre wykonanie w pdf.

 

Dokładnie tej - Renault Megane modele 1999-2002

 

Najlepiej jak podam Wam linka do ściągnięcia Książka

Edytowane przez chlewickip
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!