Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jakie kupić cb i antenę?


gaged_79

Rekomendowane odpowiedzi

Ja płaciłem około 120- 130zł ale już trochę czasu minęło....

I tak jeszcze wracając do odległości jaką osiągnąłeś na obecnej antenie.....

Skoro ojciec pojechał w jedną stronę, a Ty w drugą, w domyśle przeciwną, a anteny macie na tylnej części dachu, to odległość połączenia mogła być mniejsza.

To jest uzależnione od charakterystyki każdej anteny i jej przeciwwagi jaką jest karoseria.

W takim ustawieniu największy zasięg i moc antena ma w kierunku jazdy. Za siebie jest znacznie zmniejszony. Więc jeśli tak macie ustawione na obydwu autach, to odległość diametralnie może się zmniejszyć.

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli powinna być w tej samej cenie albo tańsza,bo pewnie wyszły nowe modele?

Tego Presidenta Missouri może opcham za 80-100zł...

 

Ale nawet w trasie jak jadę czasem się spytam jak mnie słychać i z jakiego miejsca to przeważnie,gdy ktoś odpowie to max 4-5 km...

Edytowane przez damian_opole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej trzymają cenę, a licząc czas i wartość nabywczą złotówki mogą być w podobnej cenie, albo lekko droższe.

A nowsze typy wyszły pomiędzy zakupem 1000 a 800. Wcześniejsze były z czarnymi plastikami i chromowanymi elementami.

Moja 1000 była jeszcze czarna, a za jakiś czas brat kupował 1000 i już była niebieska i wstawki srebrny mat, krótko po nim kupowałem 800 i też jest niebieska, z takimi samymi wstawkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w sklepie Cb i kupiłem Sirio ML145,nie mieli na stanie Sirio Turbo 1000 :notacrook: Różnica ogromna,pojechałem trochę za miasto i jest o wiele wiele lepiej niż na Missouri,zapytałem jak mnie słychać i z jakiego miejsca to mi gość powiedział miejsce i sprawdziłem to jakieś 12km:)

Dzięki wszystkim za pomoc;)

Edytowane przez damian_opole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

u mnie jeździ Undek pro 520 XL w zestawie z Sirio Omega 27. Miałem wcześniej Midlanda ml 145, ale Omega bije ją na głowę. Krótsza, składana, lepszy odbiór i strojnie <szukaj> w sumie po podłączeniu zasięg w trasie to ok 10-12 km ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja ostatnio zrezygnował z CB na rzecz Yanosika.

Zauważyłem, że wiele informacji o tym że droga jest czysta podają chyba sami policjanci.

Na kilku Insigniach i Octaviach spotkałem już anteny na magnesie.

ITD chyba idzie w drugą stronę.

Spotkałem się z tym, że przy dojeżdżaniu do miejsca kontroli ITD szumy rosną, a wraz z oddalaniem spadają.

Rozmawiałem o tym z kilkoma znajomymi i też mają podobne odczucia.

Pomijam już częste nachalne reklamy i wulgarny język.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!