Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Mobilna wersja forum


Krzychu

Rekomendowane odpowiedzi

Ze względu na rosnącą liczbę użytkowników korzystających z Internetu poprzez telefony komórkowe uruchomiona została specjalna, "lekka" wersja forum.

W razie kłopotów na drodze można szybko wejść i przeszukać forum w poszukiwaniu rozwiązania problemu.

 

Aby skorzystać z lekkiej wersji forum należy na dole strony wybrać skórkę IP Board Mobile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Na wersji mobilnej nie pojawia okienko do zalogowania(takie prostokąt z strzałką prawo u góry w rogu) itd np. na Mozilli, chrome i prawie na wszystkich przeglądarki. A jak jest logowanie

to po cofaniu strony czy ładowaniu strony to pojawia małe okienko ,,Wczytanie..,,i to 2-3 okienka. Pomaga tylko odświeżanie strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie, teraz nie mam za bardzo kiedy się za to zabrać i tak jeszcze wisi mi zgłoszenie w sprawie fotek z hostingu. Jedyne co sprawdziłem, to że na domyślnej przeglądarce w androidze serii 2.6 jest wszystko ok i w serii 4.1 na Google Chrome też można się logować bez problemów. Sam to często czynię. Także proszę inne osoby o sprawdzenie tego zgłoszenia.

 

Dodano: 21 cze 2013 - 20:07

Ktoś jeszcze sprawdzał wspomniany problem? U mnie na dwóch różnych Androidach i różnych przeglądarkach wszystko wygląda dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

na siii jakims sony, na 3 różnych htc plus na tablecie nie mam żadnych problemów. chociaż przydały by się bezośrednie linki do działów jak jest na pełnej stronie. To cofanie się dział po dziala trochę psuje krew, szczególnie gdy zasięg słaby i trzeba czekać aż się załaduje, żeby cofnąć się dalej...

Edytowane przez subratri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • Krzychu zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!