Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zaloguj się, aby obserwować  
Krzychu

Mobilna wersja forum

Recommended Posts

Ze względu na rosnącą liczbę użytkowników korzystających z Internetu poprzez telefony komórkowe uruchomiona została specjalna, "lekka" wersja forum.

W razie kłopotów na drodze można szybko wejść i przeszukać forum w poszukiwaniu rozwiązania problemu.

Aby skorzystać z lekkiej wersji forum należy na dole strony wybrać skórkę IP Board Mobile.

Na wersji mobilnej nie pojawia okienko do zalogowania(takie prostokąt z strzałką prawo u góry w rogu) itd np. na Mozilli, chrome i prawie na wszystkich przeglądarki. A jak jest logowanie

to po cofaniu strony czy ładowaniu strony to pojawia małe okienko ,,Wczytanie..,,i to 2-3 okienka. Pomaga tylko odświeżanie strony.

Przydało by się kto i gdzie napisał ostatni post (o ile to możliwe), tak jak jest na zwykłej stronie :(

Panowie, teraz nie mam za bardzo kiedy się za to zabrać i tak jeszcze wisi mi zgłoszenie w sprawie fotek z hostingu. Jedyne co sprawdziłem, to że na domyślnej przeglądarce w androidze serii 2.6 jest wszystko ok i w serii 4.1 na Google Chrome też można się logować bez problemów. Sam to często czynię. Także proszę inne osoby o sprawdzenie tego zgłoszenia.

Dodano: 21 cze 2013 - 20:07

Ktoś jeszcze sprawdzał wspomniany problem? U mnie na dwóch różnych Androidach i różnych przeglądarkach wszystko wygląda dobrze.

na siii jakims sony, na 3 różnych htc plus na tablecie nie mam żadnych problemów. chociaż przydały by się bezośrednie linki do działów jak jest na pełnej stronie. To cofanie się dział po dziala trochę psuje krew, szczególnie gdy zasięg słaby i trzeba czekać aż się załaduje, żeby cofnąć się dalej...

Edytowano przez subratri

W jaki sposób dodać zdjęcia z komórki sony Xperia T 3, bo przez hosting zdjęć nie idzie

Dziękuję za zgłoszenie, potwierdzam, że jest problem. Postaram się na dniach to rozwiązać.

Kiedy będzie można dodać zdjęcia z komórki?

Zdecydowałem się na całościową aktualizację forum, prace przewiduję wykonać w marcu.

Edytowano przez Krzychu

Nadal nie można dodać zdjęć z komórki? Chyba że robię cos nie tak, Dodajecie zdjęcia z komórek?

Edytowano przez mariuszekf

Na razie można to zrobić przełączając wersję forum na wersję standardową (link na dole strony mobilnej). Ze względu na natłok pracy w marcu musiałem przełączyć operację aktualizacji :(

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...