Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

TomTom w Megane III


Madu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Do prezesa ,tak jestem obcokrajowcem.

 

Dodano: 15 wrz 2012 - 22:23

WITAM

WSZYSTKO ZSPRAWDZIŁEM Z ZALECENIAMI I DALEJ NIEDZIAŁA .ZNA KTOS FACHOWCA JAKIEGOS CO TO NAPRAWI

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.10 - Caps Lock

Tekst napisany dużymi literami uznawany jest za krzyk!

P_r_z_e_m_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Chciałbym delikatnie reaktywowaĆ temat "sparowania" urządzeń nawigacji. Mam cały zestaw ( wyŚwietlacz , sterowanie, MODUŁ - ta biała skrzyneczka :( ). Potrzebowałbym informacji gdzie można w okolicach Warszawy lub Poznania sparować te urządzenia. Radio ma inny VIN niż pozostałe elemnty , gdyż było cały czas w samochodzie, nie mniej ma "gałki" czyli powinno pasować.

Czy clipem w ASO są w stanie to zrobić?

Czy muszą wpisać VIN np. mojego samochodu, czy musi byc VIN z auta gdzie były elementy od Navi ?

A może trzeba wszystko ( radio, wyświetlacz,moduł ) po prostu wykasować?

Dziękuję za wszelką pilna pomoc :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje to zamontować ustawić w radiu iż jest nawi i powinno śmigać , zakładając iż wyświetlacz jest od tego typu radia :( występują 2 typy komunikacji radio - ekran i jak nie trafiłeś to nic nie wyświetlisz na ekranie z radia

 

Jest pare osób które mają CLIPa i posiadają trochę wiedzy aby to odpalić w Poznaniu masz Woytusia Do mnie raczej masz nie po drodze :)

Edytowane przez cinas_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką informację. Mam nadzieję, że tak będzie , ale przed zakupem "gratów" chcę się upewnić czy potem da się to sparować??? Mam dobry dostęp do ASO w W-wie, ale nie jestem pewien czy "autoryzowanym" sprzetem (clip)poradzą sobie z tą kwestią. Będę próbował w takim razie i zobaczymy co wyjdzie po podłączeniu, a potem będę sie martwił. Zestaw wyświetlacz, moduł, wiązka oryg. antena z kablami doprowadzajacymi ma kosztować 450 pln - zobaczyny :) mam nadzieję, że nie wyrzucę pieniędzy w błoto :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto dowiedzieś się przed zakupem jakie radio byłó w tym zestawie , w skrócie mówiąc radia dzielą sie na dwoje z i bez bluetooth reszta to niuanse nie wpływające na nic w tym układzie, jak wyświetlacz bedzie od tego samego typu radia to OK a jak nie :( to albo inny wyświetlacz albo grzebanie w wyświetlaczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Hello.

Mam Megane III i 3D Sound by Arkamys. Aby zainstalować TomTom. Kupiłem TomTom Live i próbowałem go zainstalować chociaż mam szary kabel i TomTom posiada czarny z innego klucza.

 

Proszę o pomoc: czy jest to możliwe iw jaki sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

 

jestem na etapie podłączania tomtoma do megane III, teoretycznie sprzęt mam podpięty, ale mam problem z uruchomieniem funkcji ekranu. Po włączeniu radia (z dwiema gałkami i bluetoothem) odpala się logo tomtoma, po czym pokazuje się --:-- zamiast godziny i temperatura jak na zdjęciu:

thumb_hosting_zdjec_1363624555__dsc_2029.jpg

Joystick reaguje tylko na ściemnianie (dark).

thumb_hosting_zdjec_1363624632__dsc_2030.jpg

Zostały mi do podłączenia kabel od ABSu pod kostkę pod bezpiecznikami oraz kontrolki niezapiętych pasów - i tu też pojawia się pytanie czy wystarczy podpiąć dwa kable pod licznik, czy potrzeba podpiąć coś jeszcze (z kostki kontrolki od niezapiętych pasów wychodzi u mnie 6 kabli).

Stary wyświetlacz cały czas pracuje jak do tej pory, dźwięk z radia i wszyskie funkcje radia również.

 

Proszę o pomoc w konfiguracji sprzętu, nie bardzo wiem w jaki sposób zresetować ustawienia nawigacji i radia...

 

Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za pomoc.

Edytowane przez piotroszczaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!