Jump to content

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl
i@maciej

Scenic II phI Kasowanie inspekcji przeglądu

Recommended Posts

i@maciej    0

Witam. Jak w tym samochodziku skasować inspekcję przeglądu? Przeszukałem forum, znalazłem, że wystarczy (ale w megance) na tym jak pisze ze do przeglądu przytrzymać guzik. U mnie chyba nie ma (nawet sobie po tankowaniu sam zeruje). Jak to zrobić? Czy wizyta u elektryka jest niezbędna? (dodam, że muszę to mieć skasowane tak czy tak bo bardzo wkurzający jest kluczyk....

[ Dodano: 2008-02-29, 20:19 ]

Może kogoś nakieruje to( bo zagmatwałem), że po prostu scenic nie ma szpikulca do zerowania licznika. Sam to robi.

aniewa    134

Gdy wyświetla inspekcję olejową to naciśnij na przycisk komputera pokładowego (przycisk na końcu dżwigni wycieraczek) ustaw na 30 tys. km i przytrzymaj przez 10 sek.

i@maciej    0

Tak jak kolega napisał. Doszedłem do tego wczoraj, najpierw wchodzimy do inspekcji i dolnym guzikiem prawej manetki trzymamy. Potem wejdzie ustawiamy 30000 i przycisk na 10 sek :(

DARO1000000    0

Witam u mnie w taki sam sposób to skasowałem (zrobiłem znowu 30 tys) dodam, że na zapalonym silniku. Ps dzięki gojgien.

sanfran    9

Pytanie dodatkowe. Czy da się wpisać informację o przeglądzie, który się odbył pół roku temu?

Dealer zrobił przegląd przedsprzedażowy ale samochód o tym nie wie i teraz na wyswietlaczu domaga sie "ZAPLANUJ PRZEGLAD".

Przebieg nie jest przyczyną, bo od tamtej pory autko przetoczyło się ok 5 tyś km.

Dodano: 03 mar 2012 - 18:24

Informacja o następnym przeglądzie została zaktualizowana. Jest to dziecinnie proste, ustawia się to w tym samym miejscu, w którym "reguluje się" aktualny przebieg pojazdu.

MarekII    0

Ok. Wszystko fajnie. Tylko dlaczego u mnie przy kasowaniu inspekcji wskakuje 7000 km a nie 30000. Czy idzie to jakoś zmienic.

aston76    135

Tak, wystarczy ustawić Clipem.

mrarek    83

...u mnie przy kasowaniu inspekcji wskakuje 7000 km...

no to fajnie ktoś przedobrzył :)

Witam serdecznie !!!

mam problem z Inspekcją w Megane II po lifcie kasuje i powraca znowu komunikat "WYKONAJ PRZEGLĄD" podaje link do filmiku

mam tylko przycisk w manetce wycieraczek

pomocy pozdrawiam !!!

Damn    3

Spróbuj przytrzymać dłużej, bodajże aż przestanie mrugać.