Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wymiana jednokomorowych reflektorów na dwuko


Rekomendowane odpowiedzi

to ja po dzwonku wymieniłem jedną i nie zauważyłem różnicy :shock:

Na szczęście mam jeszcze oryginał bez uchwytów :mrgreen:

 

Dodano:

Fuck! Nie wiem o czym myślałem pytając o lampy w phII, przecież tam są takie same w HTB, kombi i coupe :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 4 lata później...

Odkopię trochę temat, żeby nie zakładać nowego. Megane I phI

Chciałbym dowiedzieć się jak podłączyć lampy dwukomorowe 2xH1 ? Teraz posiadam jednokomorowe H4.

Czy potrzebuje takich kostek cięcie żeby podłączyć te lampy ?

 

Proszę o pomoc.

 

Kolego zapoznaj się z regulaminem zamieszczania zdjęć i zastosuj się do niego. Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My podłączamy w lampie diodę prostowniczą i wszystko hula jak trzeba

I chyba się domyślam w jakim celu. Ale wydaje mi się, że bezpieczniej zrobić to na przekaźnikach i diodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są takie kostki

thumb_hosting_zdjec_1418488686__kostki.jpg

 

Powiedziano mi 2xH1 i gdzieś wyczytałem, że najlepiej to na przekaźniku podłączyć - tylko jak? Jak będzie na przekaźniku to po włączeniu drogowych, mijania będą też świeciły ?

To nie może być takie trudne i nie ma potrzeby oddawania do mechanika. Wole zebrać info wcześniej :)

Też moje pytanie jak przerobić moją dotychczasową kostkę do H4 ? Jeżeli ktoś robił coś takiego to proszę o zdjęcie :oops:

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po włączniu drogowych, miaja będą też świeciły ?

Tak świecą w oryginale, długie razem z mijania. Nie pomogę z przeróbką, mam dwukomorowe fabrycznie.

Edytowane przez aston76
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11348 kolega ma jednokomorowe z żarówką H4 i tam żarnik od mijania gaśnie po włączeniu długich świateł i jest inaczej niż u Ciebie. Szaman jak nie masz pojęcia o elektryce i zastosowaniu przekaźników to sobie przeróbkę osobiście odpuść. Osobiście mogę zrobić schemat, jak ja to bym zrobił z zastosowaniem 2 dodatkowych przekaźników. Tylko, że nie biorę żadnej odpowiedzialności jak coś się popsuje. Zawsze pod moją pracą mogę się podpisać, ale jak ja ją wykonuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!