Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup Megane II


Sati

Rekomendowane odpowiedzi

Czarny samochód pięknie wygląda, niestety tylko przez najbliższą godzinę po myjni. Poprzednią MII miałem w tym kolorze i mimo, że mi się podobała powiedziałem nigdy więcej. Ale to oczywiście kwestia gustu :)

Ogólnie do Twoich głównych kryteriów proponuję dodać "sprawdzone źródło, dobry stan techniczny, pewna historia". Wiem, że tego nie szukasz ale ASO w Jeleniej aktualnie poleca:

Do sprzedania zadbany samochód naszych klientów,

Renault Scenic II

cena brutto: 13 700 pln

Rok prod. 2004

Silnik 1.9 dCi 120 KM

przebieg: ok 170 tys. km

Samochód zadbany, wymieniony rozrząd, na bieżąco serwisowany

Zdjęcia na Facebooku Renault Dzięciołowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny samochód jest piękny... tak jak piszesz, tylko na chwile ale dla tej chwili jestem w stanie kupić właśnie czarne auto. Niestety ogłoszenie mnie nie interesuje z racji tego że to jest diesel ale dzięki za chęci <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta druga podejrzana. Wg wnętrza to jest wersja Sport Way (Mój odnośnik) i one nie były poliftowe. Zresztą polift był robiony od początku 2006 roku, a nie w 2005. Tak, że podejrzewam, że ma przerobiony przód i lampy tył. Może dlatego, że komuś się taki bardziej podobał, a może dlatego, że jak naprawiali to już kupili od polifta, ponieważ łatwiej taki sprzedać. Najlepiej poproś VIN to od razu będziemy wiedzieć jaka jest prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza jak dla mnie ciekawsza niż ta druga, dodatkowo jest już z LPG. Czy jest ktoś z okolicy i mógłby podjechać popatrzeć na nią ?

 

Dodano: 16 lip 2017 - 12:37

Dzisiaj znalazłem taki wynalazek, jest pare niedociągnięć ale spoko... https://www.otomoto.pl/oferta/renault-megane-1-6-16v-ID6yXRJT.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny ten wynalazek, mega zużyta kierownica. Wydaje mi się, że ma sporo ponad deklarowany przebieg ale jest to do częściowego sprawdzenia jeśli poda Ci dane potrzebne do weryfikacji w rządowym portalu.

Edytowane przez pbet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego pisałem że wynalazek... Kiera to pierwsze co wpadło mi w oko, rdza przy tylnej klapie i listwa boczna która traci lakier... Kolega ma blisko i miał ją dokładnie obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!