Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

szczeniak-tunig optyczny...


DARKOM

Rekomendowane odpowiedzi

Cięcie

 

Co scenic gorszy czy lepszy :shock: <ok> ma się podobać chyba swojemu właścicielowi i chyba każde auto w większym czy mniejszym stopniu można sobie przystosować do swoich upodobań i chyba nie ważne jaka to marka i specyfikacja auta jest ;-)

Radzę zapoznać się z regulaminem forum odnośnie cytowania, choć całość jak poczytasz nie zaszkodzi. Następnym razem będzie :mrgreen: - Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scenic to auto rodzinne raczej niż sportowe,więc ja bym nie modził go za bardzo.

 

podłokietnik super wygoda,miałbyć w essie ale nie zdąrzyłem założyć

ramka faktycznie jakością wykonania nie grzeszy, no i teraz skoro chcesz chromu nawrzucać do środka to po co karbonowy podłokietnik? jak już to wersja z chromem bardziej będzie pasować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że instalację od gazu masz tak zamontowaną jak u mnie - zaraz na bagnetem od oleju, a co gorsze przez tą pomysłowość dostęp do filtra oleju jest mocno utrudniony. Już raz miałem z tego powodu pół komory zachlapanej olejem, bo filtr się odkręcił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spox na razie prowizorka ,musze zrobić z grubszej blachy alu żeby go podniesc i żeby był bardziej stateczny(bo org blaszki cienkie i troszkę za niskie są) do końca tyg jak sie uporam z tym zrobie foto i zapodam.Myslałem zeby użyć aluminiowej blachy ryflowanej 8-) bo sam podłokietnik super i ma funkcje podnoszenia do góry(co by sobie na sniegu bączki na ręcznym można było robić <ok> )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytałem bo przerabiałem u siebie i nawet z blachy nie wyglada to najlepiej a do siedzenia niema mozliwosci zamomtowania jesli moge cos polecic to zobacz jak to wyszło u mnie tu w temacie : http://megane.com.pl/viewtopic.php?t=6898 wykładzina zmieniaona na welur i wyglada owiele lepiej no i podnosi sie wygodnie do recznego <ok> jesli wymyslisz cos innego to sie pochwal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez fajny patent ale jednak zostane przy swojej wersji,wiecej o tym w temacie co mi zapodałes ;-)

 

[ Dodano: 2008-12-11, 20:37 ]

dalsze zmian <ok> ,zmieniłem podswietlenie wewnetrzne na diodowe niebieskie

dsc00101ek7.th.png

dsc00102kn8.th.png

a tak wygląda nowa gałeczka

dsc00106tj7.th.png

dsc00108yf9.th.png

sorki za fotki ale tym razem z telefonu ;-)

 

i doszły zmiany w nagłosnieniu,tzn wymiana głosników bocznych i tylnich

p1250550bf6.th.jpg

troszke przerobiłem org maskownice ,musze jeszcze to wykonczyc jakims pierscieniem chromowanym tylko

a tak wygląda tylnia półeczka

p1250553xt3.th.jpg

z czasem wymienie jednostke sterujacą na coś z monitorkiem i dvd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

poczytałem dzięki :mrgreen: . wydać 600 nie wydawać oto jest pytanie . będę musiał zobaczyć na własne oczka jak świecą i podejmę decyzje bo dla mnie ważne jest bezpieczeństwo a wygląd potem.

a co do tuningu optycznego to czy warto zakupić body kit dostępny na allegro ( zderzaczki ) http://moto.allegro.pl/item532423733_bodyk...enic_96_99.html

a może ktoś widział fajniejsze

Co do gadżetów zamontowanych przez darkom to ciekawi mnie czy do tych pozycyjnych nie przyczepiła się policja bo są nie w tym kolorku co trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!