Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Naklejka dla forum - dyskusja


Krzychu

Dogrywka, który projekt wybierasz ?  

55 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • 4
      34
    • 6
      21


Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomość od NICPONIA, przenosze zeby balaganu nie bylo.

 

Witam wszystkich!

Jutro zabieram sie za wycinanie naklejek mam nadzieje ze uda sie juz wszystko wyciąc i uszczesliwic nas.

Ale mam jeszcze jedną niespodzianke dla tych ktorzy spoznili sie i niezlozyli zamowienia.

Jezeli jest ktos kto by chiał nabyc jeszcze jakąs naklejeczke to prosze pisac do mnie na poczte

[email protected]

a kase wplacicie mi pozniej Uwaga, nick musi sie zgadzac z nickiem na forum!!

 

napiszcie swoj nick kolor(czarna albo biała), i czy ma byc zewnetrzna czy wewnetrzna.

zamowienie przyjmuje do jutra do 11

Mam nadzieje ze krzysiek nie ma nic przeciwko poprostu chce byc miły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak słowo daje jak tylko dostane nalepki postawie nicpon-owi flaszke albo mu na sześciopak przeleje kase. To sie nazywa kreatywność. BRAWO !!! :mrgreen: :lol: :lol: Krzychu , wielkie dzięki za pilnowanie całości. Kij już wystrugałem. Nie cierpie oszustów!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nicpon czekamy z niecierpliwością :mrgreen:, a może tak byśmy sie pogrupowali żeby bez sensu nie wysyłać 10 listów. Nalepki warszawiaków do jednej osoby z wawki i potem spotkanko aby sie podzielić i podobnie w innych regionach? Trochę sie przyoszczędzi na Poczcie Polskiej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzicie koledzy jest taka piekna pogoda i ja zamiast sie poopalac pojechac nad jakas wode to bede musial zaraz wycinac wam naklejki hehe. w sumie chłopaki z krakowa moga sie spotkac ze mna odrazu im ponaklejam zeby nie poniszczyli nalepek a np. z warszawy tez moga tak zrobic ale dogadamy sie jak juz to wytne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[shadow=red:56fa359715]JAK KTOS JESZCZE CHCE SIE DOPISAC DO NALEPEK TO BARDZO PROSZE BO BEDE JUTRO RANO JE WYCINAŁ[/shadow:56fa359715]. i tak mam zamiar je wysyłac w poniedzialek lub wtorek a dzisiaj mamusia ma swieto i nie chce jej męczyc. troche nie wypada ;-) :mrgreen: hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thomaskce, Ty zlozyles zamowienie ? Twojego nicka nie ma liscie. Jesli zlozyles zamowienie podajac inny nick, to Twoja wplata zostanie odeslana po rozliczeniu pierwszej tury. Lista z zamowieniami byla wywieszona przez 2 tygodnia, zeby zweryfikowac wpisy i wplaty, nie zglaszales zadnych uwag.

Dodano

Sprawdzilem baze zamowien i wplat, nigdzie nie ma Twojego nicku. No mam, podales nick Suchy. Jesli nie jest jeszcze za pozno to dostaniesz naklejke, jesli nicpon juz je zrobil to przeleje Ci wplacona kwote. Ale tyle razy prosilem o kontakt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!