Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Naklejka dla forum - dyskusja


Krzychu

Dogrywka, który projekt wybierasz ?  

55 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • 4
      34
    • 6
      21


Rekomendowane odpowiedzi

a o to prototyp naklejki i maszyna ktora ją produkuje hehehe

 

ta naklejka to taka troche krzywa bo to na probe poszła i czcionka ta na dole została pogrubiona

 

dzisiaj juz nie dam rady zrobic wszystkiego, jutro dotne reszte i bedzie gitarka jednak to nie jest takie proste i szybkie jak myslalem :mrgreen: heh

post-1090-1180282810_thumb.jpg

post-1-1180282810_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mimo pogrubienia czy transfer chwyci te cienkie literki?

No i taka naklejka to chyba najlepiej do srodka bo po pierwszym myciu zaraz cos zacznie odchodzic.. przynajmniej wiem z doswiadczenia jak plotowalem sobie do clio :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jednak planuje sie z kolegami z krakowa spotkac nawet tak na chwile :mrgreen: :lol:
mówisz i masz :lol: a tak na marginesie , to co w tych naklejkach trudnego , że je zepsuć można ? Przenosiny na folii transparentnej czy normalnie ?

 

[ Dodano: 2007-05-27, 22:11 ]

Nie cierpie oszustów!!!

 

Proszę mi tu nikogo nie wyzywać od oszustów :!::!::!:

Nie wiemy co się z kolegą stało :!: Nie znamy powodu jego zniknięcia i nieobecności :!:

ponieważ chodzi o pieniądze, słowo honoru i brać forumową normalnie dałbym w ryj a potem tłumaczył za co ale że sytuacja niecodzienna to przyznam, że skoro sie z oszustwem rozpędziłem to jest to co najmniej nieodpowiedzialne i niekoleżeńskie. Prezes o ile ty siedzisz spokojnie kiedy Cie (aby nie nazwać oszukano ....jeszcze) wykolegowano o tyle ja chciałem napisać że jedynym usprawiedliwieniem w tej sytuacji jest mocne L4 z utratą przytomności lub pamięci włącznie ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!