Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Naklejka dla forum - dyskusja


Krzychu

Dogrywka, który projekt wybierasz ?  

55 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • 4
      34
    • 6
      21


Rekomendowane odpowiedzi

Hadson, spoko to było miesiąc temu dla mnie ten użytkownik staje się niepoważny i mało wiarygodny, może jest spoko ale nie powinien nas tak traktować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie :!: Nikomu źle nie życzę i mam nadzieję, że nic mu nie jest :mrgreen:

Pewnie jak będzie to możliwe to sam się odezwie.

Swoją drogą to dziwne, że jak się spotkaliście to nikt się nie wymienił numerami :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie trzeba bedzie poczekac bo co mamy zrobic :mrgreen: . Ja bede na ten weekend w domu to wytne sobie naklejeczke i zrobie zdiecie jak wygląda na szybie :lol:

 

hadson a jezeli chodzi o darmoche to nie przesadzaj biała i czarna folia sa najtansze wiec jest to cena poprostu normalna :lol: chyba ze naklejki miały byc na całą tylną szybe :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hadson, problemem jest to, że Easy nie zostawił żadnych namiarów na siebie :-(

 

Nie ma takich co nie zostawiają "jakiś" namiarów na siebie:

 

Nicki:

eX|Owca

easy

easy_hunter

easyhunter

 

Nazwisko: Łukasz M****

 

Miasto: Dąbrowa Górnicza

 

Województwo: śląskie

 

Wiek: 22

 

E-mail: [email protected]

 

Gadu-Gadu: 2045876

 

Strona domowa: http://www.exradio.pl

 

data urodzenia: Grudzień 1 1985

 

tlen: easy_hunter

 

Wykonywany/wyuczony zawód: student

 

Allegro:

user: easyhunter

 

lastlogin: 2007-05-11 10:21:33

 

Auto: Megane Kombi 1.4 16v 99/00

 

Miałbym jeszcze chwile to pewnie by sie znalazło coś wiecej

 

*wszystkie powyższe dane uzyskano w legalny sposób :mrgreen: - Power of Google

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajmy chłopu szanse. Nie robił wrażenia naciągacza a i 9zika (w moim przypadku) nie pieniądz co nie zmienia faktu że powoli trzeba będzie jednak sciepe na bejzbola robić. Chciałem zauwazyć że górole pamiętliwi som :mrgreen: :lol: :lol: .......a a nerwowi na oszustwa że HEYYYY ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAĆ MU SZANSE, DAĆ MU SZANSE !! :mrgreen:

 

Sciepy na bejzbola nie trzeba robić a i chłopaka od naciągaczy nie nalezy pomawiać gdyż jak juz w tym wątku napisał Krzychu, kasa cały czas jest u naszego (już wspomnianego) admina i w razie czego uchwała składkowców można ją zagospodarować inaczej. :lol:

 

Nie mam żadnych pretensji do Easy'ego ale naklejke juz bym chetnie na autku nalepił, więc moja propozycja brzmi następująco:

- wyznaczmy termin po którym rezygnujemy z wykonania usługi przez Easy'ego o którym poinformujemy kolege dostępnymi kanałami

- równolegle znajdźmy innego wykonawce, z tego co pamiętam nicpon sie deklarował , który w momencie przekroczenia ustalonego terminu wywiąże sie ze zobowiazania

 

Mam tylko nadzieje że Easy'emu nic sie nie stało i proponuje nie jeździć po nim dopuki nie dowiemy sie co sie stało, bo ja osobiście nie czuł bym sie dobrze gdybym z przyczyn odemnie niezależnych, obrywał tak jak Easy w tym wątku.. :-?

 

 

P.S. Tak mi sie wydawało że coś znikneło.. Krzychu skąd ukryta cenzura w moim poprzednim poście? :-o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd cenzura ? Bo może Easy sobie nie życzy, aby podawać takie informacje na forum. Wiem, że są ogólno dostępna ale wydaje mi się, że tak będzie lepiej.

Temat chwilowo przymykam. Bo do niczego już nie prowadzi. O wszelkich działaniach zostaniecie poinformowani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!