Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Naklejka dla forum - dyskusja


Krzychu

Dogrywka, który projekt wybierasz ?  

55 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • 4
      34
    • 6
      21


Rekomendowane odpowiedzi

na 9 stronie :-D

heh... fajnie ale niektorzy maja inne ustawienia :) dla nich wygodniejsze i w tym temacie ledwo sie 6. str zaczyna ;P

 

predzej skutkuje podawanie linka do postu :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam cały piątek wolny oprocz wieczoru wiec mi pasuje

 

mam nadzieje ze jutro wreszcie dojda te naklejki i ze poczta polska mnie nie okradła :evil: bo bardzo dziwne jest to ze jeszcze ich nie ma :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no czyli naklejki doszły :P wiec układam je, moja dziewczyna bedzie pisała adresy i moze jakos to pojdzie ;-) naklejki ktore doszły teraz maja niespodzianke poniewaz mama kazała pracownikom je obrac i nakleic folie tranferową :P :-D wiec tylko naklejac. wczesniejszą ture trzeba sobie obrac samemu ale to nie takie trudne.

 

bierzemy cyrkiel i najlepiej dac to obrac kobiecie bo jest bardziej delikatna :)

 

nastepie po ładnym obraniu idziemy z naklejkami do jakiejs firmy reklamowej zeby nakleili folie transferowa(do przeniesienia) zrobia to za darmo bo to mały kawałeczek lub sklepu z folią,

czyscimy szybe denaturatem lub benzyną ekstrakcyjna zeby odtłuscic i naklejamy na szybe

 

ma sie trzymac jak diabli

 

kurcze chyba jednak ja bede musiał pisac adresy :-(

 

aha i zdarzaja sie bonusy o jedną czy dwie naklejki bo przez pomylke mi sie paru osobom tak zrobiło ;) ;)

 

Hadson DrNO Vivaldi wasze odlozylem na bok :)

post-1090-1180619948_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!