Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

MII i "lodówka" w schowku


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Chciałbym poznać Wasze opinie na temat wspomnianego gadżetu. Rozumiem, że trzeba mieć włączoną klime przynajmniej na 1? Obieg zamknięty czy otwarty?

Czy to w ogóle działa ( czy można np w 15 minut schłodzić sobie puszkę napoju (coli:))

Kupiłem auto we wrześniu więc nie miałem jak przetestować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powietrze schlodozne wpada do schowka przez malutki uchylany otwor, chlodzi ale bez przesady (przynajmniej u mnie), ze to dziala jak lodowka to bym nie powiedzial, w 15min raczej ne dasz rady, chociaz... szybciej bedzie tzrymac ja za oknem w czasie jazdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnei sie sprawdzilo. jak sie gdzies jedzie dalej i ma sie zimne napoje to po wsadzeniu do schowka pozostaja chlodne :) ja mam bardzo pozytywne wrazenia zwiazane z tym "gadgetem" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...

witam. mam pytanie dotyczące klimatyzowanego schowka. w swojej megance nie mam takiego schowka ale ciekawi mnie czy można to jakoś zamontować. jeśli ktoś ma jakieś sugestie dotyczące mojego pytanie będę bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa to banalnie prosto. W autach z klimatyzacja poprowadzony jest nadmuch do schowka. Ot i cała "lodówka". Zatem jeżeli masz klimę to wystarczy połączyć schowek kawałkiem rurki z którymś kanałem nadmuchowym. Najlepiej do takiego punktu żeby działało niezależnie od wybranego miejsca nadmuchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klimę mam. z postów wyżej wyczytałem że schowek jest chłodzony wtedy gdy klimatyzacja jest włączona (co jest raczej oczywiste). a czy da się jakoś zrobić żeby zimne powietrze z klimy szlo tylko do schowka? nie chodzi mi o rozwiązanie takie żeby zamknąć wloty powietrza do wnętrza samochodu. chodzi mi o coś w stylu że na przykład w chłodniejsze dni włączyć ogrzewanie wnętrza ale żeby schowek nadal był chłodzony (coś chłodnego do picia przydaje się nawet w chłodne dni).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to trochę za droga impreza będzie. bardziej wole zrezygnować z ewentualnego ogrzewania wnętrza:) zawsze można ubrać się trochę cieplej. jak uda mi się coś zrobić to na pewno napisze o tym na forum. pozdro i dzięki za informacje.

 

PS. a czy posiada może ktoś schemat rozmieszczenia przewodów klimatyzacji w megane 1 ph2 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!