Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zestaw głosnomówiący


Rekomendowane odpowiedzi

Lisiu90. A jak wygląda używanie, tego zestawu z wyświetlaczem kolorowym, w dużym słońcu? bo właśnie tego się obawiam. Z doświadczenia z telefonami wiem, że kolorowe wyświetlacze nie sprawdzają sie w słońcu. Sam używam np. na plaży telefonu Motorola F3 z tzw. papierem elektronicznym (czarno-biały) zamiast typowego wyświetlacza. A je nie chcę mieć zestawu jako "bajer" tylko jako urządzenie użytkowe do rozmów telefonicznych w każdych warunkach. Zestaw Alcatela który miałem w samochodzie i nadal mam ale na razie nie zamontowany (piasłem o tym wyżej) jest przystosowany do telefonu nie posiadającego kolorowego wyświetlacza i sprawdził się znakomicie nawet w ostrym słońcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też proponuje CK7W. NIc nie kleisz, (poza mikrofonem i pilotem) nie wiercisz. Demontaż zajmuje kilka minut. Wadą jest, że pracuje na bluetooth więc nie podładujesz telefonu.

Centralkę chowasz z przodu od strony pasażera za tapicerkę, głośnik chowasz w środkowym tunelu między wygłuszeniem w plastikami tunelu, jest tam przerwa na taki drobiazg.

Szybko sprawnie i bez więszych zniszczeń.

Zaletą jest niska już cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin Szymansk, małe sprostowanie:

 

1. CK-7W pracuje zarówno poprzez kabel (CA-27) jak i przez BT

2. Jeśli pracujesz na kablu sprawa ładowania telefonu jest załatwiona automatem natomiast jeśli korzytasz z BT to do centralki w miejsce kabla CA-27 podpinasz kabel CA-116 (dołączony i kompatybilny tylko z nowszymi zestawami) z popularnym wtykiem 2mm i teoretycznie sprawe masz załatwioną - naturalnie jeśli wtyk pasuje do twojej słuchawki - bo jeśli nie to wtedy trzeba troche pokombinować (ale się da)

 

Ja swoją centralkę przykręciłem za pustą kieszenią pod radiem również w środkowym tunelu, ale tylko z racji tego że ciągnąłem kable audio do radia (dokupiłem moduł). Montaż bajecznie prosty (w serwisie chcieli 150PLN) i cena również atrakcyjna (ja swój zestaw razem z fvat wyrwałem za 239PLN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
To ja też proponuje CK7W

 

O szukałem dług i wreszcie ktoś się znalazł co to cudo posiada.

Ja zakupiłem auto z tym zestawem ale mój kabel do tel. wychodzący zapewne z centrali jest uszkodzony ( połamane piny itp.) kabel wychodzi z miejsc w którym jest kostka serwisowa. Ale nie wiem gdzie francuzy mogły schować centralkę bo chciał bym wymienić ten kabe i zestaw był by sprawny !!

potrzebował bym pomocy kolegów w jaki sposób można zdemontować te boczne osłony z konsoli centralnej by poszukać tego modułu i wymienić kabel. Szukałem na forum jakiegoś MODA ale nie znalazłem. Pomożecie mi w demontażu moje Renatki II ph I ?

Zestaw fajny wiec chciał bym aby był sprawny....

Za okazaną pomoc z góry dziękuję....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cięcie

wiesz co nie wiem czy on go ma ... <piwko> na to nie wpadłem ale chyba raczej nie było by kabla jak by miał BT co ? zaraz sprawdzę....

 

Polecam lekturę regulaminu forum, odnośnie cytowania. - Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w związku z tym, iż BT działa a ja jestem 10 PLN do przodu więc kolega athlon64x4, ma u mnie browca !!

stałem się szczęśliwym posiadaczem całkiem fajnego zestawu głośnomówiącego do samochodu !! <piwko> :P :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jednak montuje stary poczciwy zestaw głośnomówiący. Schemat podłaczenia poniżej.

Wady zestawu:

- telefon starszej generacji

Zalety zestawu:

- wyświetlacz telefonu widoczny w słońcu (w telefonie wyświetlacz niekolorowy o

podświetleniu brudno-żółtym )

- wyciszanie automatyczne radia przy rozmowach wychodzacych oraz przychodzących

- sekundowe przerwanie właczonego radia i sygnał przy przyjściu sms-a

- po umieszczeniu telefonu w uchwycie telefon jest gotowy do rozmów (także bez kluczyka samochodowego) i następuje potwierdzenie tego sygnałem oraz włacza się ładowanie

- po wyłaczeniu silnika sygnał przypominający o zabraniu telefonu

telefonu

- po właczeniu silnika sygnał gotowaości działania zestawu

 

[ Dodano: 2009-06-03, 22:51 ]

dodano 22:51

Już zestaw podłaczony. Wszystko gra " jak w ksiażce pisze". Wszystkie przewody pochowane. Przy montażu nie zrobiłem żadnej dziurki. Jedym słowem mozna zdemontować i nikt nie zorientuje się, że był zainstalowany zestaw. Jestem zadwolony.

Za kilka dni zabieram sie za instalacje alarmu.

 

[ Dodano: 2009-06-11, 23:39 ]

A oto efekt. Zmontowany zestaw

post-1915-1244030196_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!