Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zestaw głosnomówiący


Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar założyć zestaw głośnomówiący. Chcę zestaw który automatycznie przy połączeniu będzie mi wyłączał radio. Mam taki zestaw Alcatela używany przeze mnie w poprzedniej Megance. Jest rewelacyjny. Jedyna jego wada to ... ma trochę lat i działa z telefonem też staruszkiem. Czy macie jakies propozycje aby unowocześnić taki zestaw?

Jak wy sobie radzicie z tym tematem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie lubię "na ucho" bo to przeszkadza we wszystkim. Dlatego napisałem pytanie. A na marginiesie: jak się jest starszym panem, to się chce troche wygody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawigację Garmina z bluetoothem
Nie znam sie na tym, ale czy automatycznie wyłącza radio? bo dla mnie to jest proirytet.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co przez zestaw nie zrobisz

Zestaw Alcatela robi wszystko co robi telefon + dodatkowo wyłącza automatycznie radio (specjalny przewód do radia) oraz jest jednocześnie ładowarką telefonu nawet podczas wyjęcia kluczyka i zamkniecia auta. Dodatkowa zaleta to sposób montażu. Nie ingeruje się mechanicznie w auto (nie wierci, nie przerabia itd). Wszystko jest mocowane: uchwyt na telefon oraz mikrofon i głosnik (jest jednocześnie centralką) za pomocą specjalnych płaskich mocno klejących podstawek (które się nie odklejają tak jak szereg taśm tzw. dwustronnych). Jedynie trzeba wszystko mocować do powierzchni idealnie gładkich (np. szyba). Używałem takiego zestawu 4 lata i nic się nie odkleiło ani nie popsuło. Wszystkie elementy zestawu są czarne i pasują w zasadzie do każdego samochodu. Jezeli nie znajdę innego taniego rozwiązania na rozmowy komórkowe w samochodzie, to znowu zamontuję ten zestaw. Telefonów pasujących do zestawu mam kilka. A co najwazniejsze to mam dwie karty SIM na ten sam numer telefonu i jedna może byc w aucie w telefonie którego uzywa sie w zestawie a druga w innym telefonie (tym nowocześniejszym) do używania poza autem. Można otrzymać dwie karty na jeden numer telefonu np. z Ery.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!