Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane kombi 1,6benzin


zicherka

Rekomendowane odpowiedzi

Ave

Dzieki za obejrzenie pojazdu. Znawca aut to ja nie jestem, ale IMHO do ful wypasu brakuje mu tylko alufelg. Z samochodow wyposazonych w silniki Diesla raczej nie skorzystam (jeden lubi skrzypce inny harmonie).

No a przedewszystkim kuszaca byla dla mnie lokalizacja autka (ok 20km od domu).

Zdravim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aucie brak jest osłon na silniku, jak np.

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7089380

Sprawdziłbym dobrze bez/wypadkowosc auta. Sprzedać auto jest obecnie bardzo trudno - obniżki do 10-15 % są jak najbardziej realne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AVE

Ano, brak ich - nie zauwazylem wczesniej - jesli gosc pisze ze serwisowany w ASO to wali go czy ta oslona przeszkadza czy nie przy wymianie oleju, filtrow etc. - przeciez one jej nie zdejmuje tylko w ASO goscie - wiec to ciekawe czemu jej nie ma. Dzieki za za kolejne rady i porady.

Zdravim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zły przykład dałem - tam tez niekompletna osłona była na zdjeciach.

Zalaczam link z kompletem osłon:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7774259.

W komplecie sa 2 oslony od strony blotnikow, 1 od strony chłodnicy i 1 na silnik.

 

Ale teraz jeszcze popatrzylem na allegro - i dziwota: w meganie II ph 2 w silniku 1,6 widze ze raz te oslony są, a raz nie. Najlepiej dowiedziałbym się w ASO- czy w wersjach krajowych - były tzw. wspomniane już golasy :). Wiedziałem, że w Mg II ph 2 nie było osłony akumulatora, ale reszta jest dla mnie zaskoczeniem, jeśli by na takich czesciach fabrycznie oszczedzano :mrgreen:

 

Co do wesji wyposazenia - to jest podstawowoa wersja Alize, za nią jeszcze są Business Line, Expression, Dynamique, Privilege.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla porównania cenowego:

Wiem, wiem diesel, ale bardzo dobrze wyposażony: < zobacz >

A tu benzyna, żeby zobrazować cenę: < zobacz >

Także "golas" ma bardzo zawyżoną cenę. Możesz spróbować zbić sporo w dół.

 

PS.

Też szukałem benzyny (robiłem rocznie 17k), ale jak poczytałem o KZFR i pierwszy raz przejechałem się dCi 8-) dałem sobie spokój. A po zakupie diesla okazało się, że przez rok zrobiłem 27k - przy takim spalaniu żal nie śmigać :mrgreen:

 

Zdravim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AVE

Tak jak sadzilem okolo 3-5 tysiecy drozej disel niz benzyna, ale nie o tym mysle po prostu jestem uczulony na disle - jak mowilem: czemu to nie wiem,

Ta benzynka nawet fajna jest - tylko w komiku za 2 (3 - zalezy jak liczyc) lata 22000km przebiegu - jakos strasznie malo. Nawet mniej niz ja robie.

Dzieki bardzo szukam dalej i jak przekonam finansowo moja piekniejsza polowe do zakupu to ...

Zdravim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jak sam kupowałem autko to orientowałem się do osłon silnika, i występuje ale raczej w wersjach dobrze wyposażonych... taka oszczędność ze strony Renault...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wygląda na wersje ALIZE, tam niestety nie ma takiego wypasu, w zaczyna się od Expression.

Za 39900 ogłądałem wczoraj sedan w wersji Expression z 2007 rokul, diesel (tak wiem nie lubisz), automatyczna klima, czujnik świateł i zmierzchu, lampki w drzwiach, rolety na tylnej szybie i drzwiach bocznych, dwa podłokietniki. Nie zauwazyłem tylko czy miał tempomat i ASR.

Ten rocznik sedana w wersji expression jest wyceniany na 32-33 tyś zł.

DLatego poszukaj czegoś lepiej wyposarzonego.

Zpbacz na stronach auto keller z Gliwic. Za te pieniądze możesz mieć:

Lagunę z 2006

http://www.keller.gratka.pl/ogl/10114944.html

 

[ Dodano: 2009-03-13, 13:47 ]

Wypas znaczy się osłony na silniku ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porażka... :mrgreen: cena jest zbyt wysoka... Ja za swojego z 2005 dałem 30k (co prawda ph 1 ), ale z o wiele lepszym wyposażeniem i do tego diesel a tu nawet nie ma el.szyb z tyłu to jest jakaś kpina... wolałbym obejrzeć tą lagunę co kolego wyżej pokazał..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!