Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co dziś zrobiłeś dla swojego autka?


tomek42007

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawiony ABS - opaska na przegubie puściła i smar zapaskudził czujnik i pierścień ABSu,

wymieniona żarówka H7 oraz zatankowana diesel Gold z okazji że naprawa była tania ^^

Megi umyta i dodatkowo dostała ciepły wosk, kobiety lubią jak się o nie dba, nie mówcie tylko że tak mówię mojej żonce ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo to wczoraj i dziś wymienione: tuleje wahaczy, drążki kierownicze wraz z końcówkami, osłony drążków, zrobiona zbieżność, wymienione górne część na mcpherson'ach czyli poduszka z łożyskiem. Części marki Febi Bilstein. Cała operacja zamknęła się w 8 stówkach wraz z robotą, a ściślej części ze 450 a robota 350, :P wymieniałem komplety, a nie pojedyncze części. :) jeszcze zostały amortyzatory ale to zrobię później, jak kasa będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się do pisze. :)

Auto poskładane po zerwaniu paska rozrządu :P. Zalane świeżutkim olejem, wodą, jeszcze jutro muszę go dobrze odpowietrzyć i przykręcić osłonę pod silnikiem.

Martwi mnie bo przy wysprzęglaniu, obroty spadają do 500 rpm. Pewnie będę musiał jeszcze raz zdjąć kolektor dolotowy :).

Przy okazji rozebrałem styczniki na silniku wycieraczek i poskładałem, oczywiście nie zaznaczyłem sobie jak wchodził mimośród na wałek silniczka i straciłem jakąś godzinę na poprawne ustawienie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaprawki porobiłem z jednej strony auta, bo trochę ruda zaczynała się dopierać do błotników... wszystko elegancko, teraz muszę tylko dobrać lakier - niby dobry kupiłem, a jednak różni się znacznie od mojego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno amortyzatory (przód i tył) oraz łaczniki stabilizatora. Luzy miały ogromne i nieźle stukało.

A jutro zawożę do regenracji reflektory ksenonowe. Mają już 220tys. km - i słabiutko świecą. A jechałem niedawno ASTRĄ III na zwykłych halogenach i świeciłi lepiej niż moje ksenony. Więc decyzja o regeneracji była podjęta w mig. Jutro je zawożę, odbieram w sobotę. A potem wieczorem test.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!