Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co dziś zrobiłeś dla swojego autka?


tomek42007

Rekomendowane odpowiedzi

Po różnych przygodach udało się zainstalować hak holowniczy. Najpierw okazało się że przysłali mi z rakiem niekompletny zestaw śrub, hurtownia szybko zareagowała, za to gdzieś na łączach zaginęła informacja że zakładam wiązkę 13 pionową co zajmuje więcej czasu. Jednak udało się pokonać przeciwności i tylko zostaje zjawić się w wydziale komunikacji po twardy dowód z odpowiednią adnotacją oraz trzecią tablicę rejestracyjną która już powinna tam czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem sobie LEDy do jazdy dziennej (nie obyło się bez zdejmowania zderzaka). Przy okazji znalazłem jakieś plastiki luźno latające koło chłodnicy i zamontowałem je na swoje miejsca po prawej i lewej stronie chłodnicy (takie "wiatrołapy" :D ). Zmiana żarówki H7 z prawej strony zajęła mi 30 sekund, z czego 20 to rozpakowywanie nowej żarówki.. :mrgreen::applause:

Założyłem nowe wycieraczki. <ok>

post-91896-0-89045300-1467749191_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-wymieniłem pióra wycieraczek z przodu i z tyłu

-wymieniłem filtr powietrza

-naprawiłem przycisk bagażnika bo wypadł jakiś czas temu

-naprawiłem linkę składania oparcia tylnego, środkowego fotela bo ostatnio nie mogłem go złożyć

-uruchomiłem zmieniarkę płyt CD bo od jakiegoś czasu był error na wyświetlaczu (rozebrałem i przeczyściłem)

-kontrola poziomu wszystkich płynów eksploatacyjnych

 

To było pracowite ale i owocne przedpołudnie. Wszystkiemu drażniące usterki usunięte :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienione oba łożyska McPhersona, które sporo hałasowały na nierównościach. Ciszę się ceni. :) Do tego zabezpieczone kable od nieoryginalnego radia, bo hałasowały obijając się plastikami oraz posmarowane po dwóch miesiącach uszczelki drzwi oraz zamki, bo zaczynało znowu hałasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!