Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co dziś zrobiłeś dla swojego autka?


tomek42007

Rekomendowane odpowiedzi

Przecisnąłem ją do 100licy, na odchamienie. W pewnym momencie z 40km/h na 3 biegu przegoniłem ją do 130km/h z gazem z podłodze. Ale pięknie zgrała, a żona chciała wysiąść bo jej oddechu zabrakło. Nie moja wina, że baranica w C5 wlokła się 70km/h lewym szybkim pasem nieograniczonym. Silniczek zagwizdał jak z turbiną, pierwszy raz tak do mnie zagadała. Potem Reńkę przeprosiłem, "nigdy więcej wysilania".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzone płyny eksploatacyjne , wymontowane lampek oświetlenia tablicy rejestracyjnej w celu wymycia i wymiany żarówek , wymieniona żarówka wewnętrznej lampki sufitowej , wymienione podświetlenie przycisków podgrzewania siedzeń ( wkrótce manual ) , naprawiony przełącznik regulacji elektrycznych lusterek ( scenic szwagra - również wkrótce manual ) , wymontowany oraz rozebrany panel z przyciskami szyb elektrycznych w celu wymiany podświetlenia :) Jutro ciąg dalszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawy blacharsko-lakiernicze:

lewego i prawego progu

lewego nadkola

i zderzaka

i o 1300zł portfel lżejszy

Wymieniony regulator napięcia 47zł i w końcu spokój z efektami świetlnymi podczas jazdy :)

Jutro odbiór zamówionego oleju do skrzyni biegów Elf Tranself NFP 75W/80 bańka 5L i całe 140 zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sceniolu drugim wymieniono nieświecącą żaróweczkę w przycisku sterowania szybą w prawych przednich drzwiach. Żarówka 12V (niestety nie znam symbolu bo na okazanie przepalonej kupowałem) z długimi drucikami a wielkość bańki 5mm, ø 3mm. W sklepie z elementami elektronicznymi koszt 1,2zł. (od razu 5 sobie kazałem zapakować heheh :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sceniol drugi otrzymał dziś nówkę antenę CB SIRIO TURBO 800 na podstawie magnetycznej. Zestrojona, SWR 1,0. Zdziwko mnie złapało, bo nie liczyłem, że przy szklanym dachu tak ładnie się zestroi. :) Trwa układanie kabla, już "na gotowo". Na dziś jest w połowie, tzn. w schowku pod nogami pasażera z tyłu. Jutro cd.

Przy okazji, położyłem kabel pod dodatkowe gniazdo 12V w bagażniku, pod zasilanie lodówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem montaż radyjka CB w sceniolu drugim. Nawiązano pierwsze łączności, zasięg około 6- 7 km czyli podobnie jak w sceniolu pierwszym na dłuższej antenie. Radio znalazło swoje miejsce pod konsolą środkową, osłaniającą linki zmiany biegów. W schowku przed pasażerem dobudowałem dodatkowe, montażowe gniazdo 12V. Tego nigdy za wiele, a była okazja, przy jednym rozbieraniu konsoli.

Do tego, wymiana przepalonej żaróweczki oświetlenia gniazda zapalniczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!