Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co dziś zrobiłeś dla swojego autka?


tomek42007

Rekomendowane odpowiedzi

zatankowałem do pełna za całe 220zł :-) + zamówiłem nagrzewnice bo zimno jednak w aucie (całe 90zł) - tylko teraz ją wymienić :P

 

Przed świętam umyłem autko i lakier ze zderzaka odszedł (słupka żona nie zauwazyła)

:-) będzie trzeba pomalować na wiosnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W S II, zdemontowana tapicerka drzwi wróciła na swoje miejsce z nową roletką.

No i w końcu, po 10 dniach dojechały zakupione do niego alusy.

Kurierzy z KOLPORTER-a zdobyli mistrzostwo świata i okolic. :-) :-) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem do Cichociemnego komplet wycieraczek od sprawdzonego sprzedawcy: przód jakieś chinskie zamienniki (ponoć niezłe-spróbujemy, zobaczymy-jak się nie sprawdzą to więcej nie kupię) oraz tylna Valeo (zobaczymy ile wytrzyma). Teraz pozostaje poczekac na przesyłkę, ale podejrzewam że w poniedziałek dotrze-gość jest bardzo słowny, teraz wszystko w rękach przewoźnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś została umyta z soli i innego wszelkiego brudu, zatankowana za 250zł DiselGold

oraz pospacerowała po centrum miasta.

w podziękowaniu jej licznik się przekrecił na piekną liczbę 130tyś (zdjęcie o opisie auta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem nagrzewnice (nareszcie jest ciepło) czekam mnie jeszcze wymiana żarówki lampy prawej + demontaż boczka drzwi przednich lewych w celu sprawdzenia co z moją szybą... warunki pogodowe są zajebiste więc chyba zostanie czwartek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiec sceniol II zaliczył dziś pierwszą wizytę w ASO w Polsce. (nie licząc tej sprawdzającej, przed zakupem)

Jeszcze tak drogiego oleju, filtrów i uszczelki pod korek spustowy nie kupowałem. Jednakże podsumowując, warto było, by w razie czego wiedziano, że dane auto jest na terenie naszego kraju a nie gdzieś w Świecie. Stan techniczny bez zastrzeżeń, świadectwo kontroli z pustymi polami w sektorze czerwonym, pomarańczowym i uwagach. Poza tym, oddano umyte i prawie wysuszone. (trochę za szybko się pojawiłem po telefonie z informacją, że można odebrać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!