Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co dziś zrobiłeś dla swojego autka?


tomek42007

Rekomendowane odpowiedzi

Ukończyłem zabudowę dodatkowych gniazdek12V. Dziś to w bagażniku zostało podłączone. Pozakładałem nowo zakupione kołpaki do zimówek, które wczoraj nadeszły, umyłem i trochę "obfociłem".

Fotki z dodatkami do obejrzenia tu: http://megane.com.pl/postlink/219478.htm#219478

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popsuło się otwierania bagażnika (dziwne 30 minut wcześniej otwierała się klapa) i naprawiłem je dzisiaj (poprawienie blaszki w przycisku). Przy okazji przesmarowałem silnik, posprawdzałem czy wtyczki nie zaśniedziały. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoniłem dziś sceniola drugiego po trasie w stronę Skoczowa (DK81), nie stawiał się :)

Tempomat- śliczna sprawa :) jestem cały HAPPY. :)

No i zażyczyłem sobie by pokazał ile może z 4 osobami na pokładzie. Niestety odcinek był za krótki i trzeba było odpuścić ale 168 wyświetlił. CB na trasie również się sprawdziło, zasięg przyzwoity, na czas wiedziałem, że przed Żorami suszą i gdzie dokładnie. Moich wypowiedzi też nie musiałem powtarzać, bo były słyszalne i zrozumiałe. Trochę tylko słychać zimowe Uniroyalki przy szybszej jeździe, szczególnie na łukach, na suchej nawierzchni ale da się to przetrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed wczoraj zmieniłem standardowe "rurki" we wszystkich lampkach wewnętrznych + w bagażniku na LEDy ( 6 led białe ) i świeca naprawdę biało i mocno :) zamówione żaróweczki do podświetlenia wszystkich nie świecących przełączników, zegarów i pokręteł oraz przyssawka na szybę z serii "Uwaga Jedziez nami . . . ." i ze zdjęciem córeczki . Czekam na przesyłki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sceniol drugi, został doposażony w schowek na okulary, zakupiony z demontowanej Laguny II. Wyhaczony w Allegro za jedyne 20 zł. Już go nie brakuje, zajął miejsce zaślepek. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcąc nie chcąc odstawiłem megankę do zaprzyjaźninego fachowca na naprawę rozrusznika, który dzisiaj odmówił posłuszeństwa :-( . Mam nadzieję dzisiaj jeszcze autko odebrać :)

 

Właśnie odebrałem autko. Rozrusznik został zregenerowany i odzyskał pełną funkcjonalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko pozbyło się soli z każdej szczeliny, wosk przykrył szczelnie lakier a welur zaatakowała wichura z odkurzacza, o namaszczeniu uszczelek i plastików nie wspomnę..:)) No i oponki błyszczą, chyba lepiej niż odtłuszczone i wypolerowane szyby..l)) :) Auto jakby lepiej, lżej i z gracją tyka, albo wrażenie takie jak patrzę na ślicznotkę..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiony rozrząd, wymieniona pompa wody, wszystkie rolki i napinacz, nowy pasek klinowy, gdyby nie to ze przysłano mi złą pompę autko by już w sobotę jeździło, a tak dopiero dzisiaj :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nareszcie wymieniłem żarówki podświetlenia i kontrlek przycisków podgrzewanych foteli ( poprzednie były za słabe ) + przełączników elektrycznych szyb + przycisku zamka centralnego + potencjometru ustawienia świateł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!