Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co dziś zrobiłeś dla swojego autka?


tomek42007

Rekomendowane odpowiedzi

nieJaśniepan w serwisie na kolejnym corocznym przeglądzie i dokładnej kontroli przed upływem gwarancji i w ramach tejże akcji ma mieć wymienioną przekładnię kierowniczą oraz łączniki stabilizatora. Co jeszcze to okaże się byc może jutro jak pojadę odebrać, chyba że się nie wyrobię (wyprawa na drugi koniec Warszawy) to w piątek.

 

Wycieraczki do Cichociemnego przyszły w poniedziałek. Założone i zaraz zdjęte. Odesłane do sprzedawcy z hasłem żeby mi za drobną dopłata wymienił na Valeo :) Dogadaliśmy się. Chińskie wyglądały ładnie, ale na tym się kończyło... Lewa nie dociskała jak trzeba i na górnych 3 cm. zostawiała falbankę, prawa nie dociskała po srodku na 3-5cm oraz na koncu ok. 5cm przy ustawieniu w pionie cio dawało efekt głupienia czujnika deszczu. Na razie założone stare Valeo z nieJaśniepana kktóre były i tak sporo lepsze od tych które zastałem w Cichociemnym, czekam na przesyłkę, pewnie jutro dotrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przyszła pora na przygotowanie zakupionych alusków pod letnie opony do sceniola. Masakra. Wewnętrzna strona nie była myta od czasu produkcji tych felg.

Do tego jeszcze trzeba było zdjąć i usunąć piankę dwustronną z pod bardzo długich taśm odważników, naklejanych w tej ilości z powodu czujników ciśnienia.

(nie przewiduję takowych ponownie wstawiać)

MASAKRA :!: 7 godzin roboty z 4 felgami.

Efekt jednak jest zadowalający, wyglądają jak nowe. :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglad ze wszystkimi wymianami olejow i filtrow. To przed Wigilia, po Swietach naprawa klimatyzacji a dokladnie wymiana osuszacza, ktory powiniem byc wymieniany co 2-3 lata :-/ (o czym nikt wczesniej nie wspomnial...). Zalany paliwem z Orlenu na wyjazd do rodziny, a 29.12.2010 wieczorem zamarzlo paliwo z Orlenu... Wiec nerwowe zalatwianie warsztatu i lawety aby naprawic auto przed noworocznym wyjazdem do Belgii!

Chyba nigdy nie zatankuje juz w Polsce, wole placic za paliwo w Niemczech! Wyjdzie taniej niz tankowanie w Polsce z naprawa :evil: :evil: :evil:

I kolejne 2000 PLN poszlo na auto. Moze czas przerzucic sie znowu na samochody z wypozyczalni. Wychodzi taniej i zawsze sie jezdzi prawie nowymi, max dwuletnimi super wyposazonymi pojazdami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem od oponiarza. Zakupione aluski obute w niedawno zdjęte letnie oponki. Felgi, choć kupione w Allegro okazały się idealne. Maksymalne obciążenie z jednej strony 30g. Reszta przeważnie 10- 15g. Jedno koło nawet bez odważników. 3 razy wyważane, bo oponiarz nie mógł w to uwierzyć. :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!