Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co dziś zrobiłeś dla swojego autka?


tomek42007

Rekomendowane odpowiedzi

Wymieniłem uszkodzony kawałek peszla na przewodach cewek i zalałem do pełna płynu do szyb i gazu.

Dodatkowo zacząłem kompletować nowe audio do auta i w związku z tym nabyłem pendrive'a 4 GB. Teraz mam większą motywację do wymiany radia :)

Na koniec odebrałem zamówione filtry (oleju, kabinowy i powietrza).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coupeta odkurzona, zmienione klocki hamulcowe i oczywiście cały obrząd z tym związany (czyszczenie itp). Brudas czeka na umycie przed mrozami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu odebrałem dowód rejestracyjny i kartę pojazdu dla sceniola drugiego. (prawie bym zapomniał, że na tymczasowy za 2 dni mija termin ważności)

Tak więc auto jest już moje, a podpuszczony dyskusją o celowości zamieszczania numeru VIN dodatkowo w podszybiu, po przeanalizowaniu przepisów, postanowiłem go ukryć przed wzrokiem ciekawskich. Sposób jest prosty i zawsze odwracalny.

Wystarczy odpowiednio przycięty kawałek grubszej, nieprzezroczystej folii wsunąć pomiędzy plastik podszybia i szybę. Na żądanie organów kontrolnych, czy też diagnosty, wystarczy folię wyciągnąć i numerek jest widoczny. (zresztą, nigdzie w KD nie jest napisane, że numer ten ma być widoczny i ogólnie dostępny.)

19012011004.th.jpg 19012011005.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coupeta umyta - przez jakieś 2 minuty była czysta :mrgreen:

Scenic - zmienione klocki z przodu, zainstalowana klapka wlewu paliwa - swoją drogą to jakaś porażka, montaż/demontaż to jakieś 4 sekundy. Nie dziwię się, że się urywa, shit jakich mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sceniol drugi otrzymał dziś prawe lusterko, prawie nówkę. Już nie straszy wyszczerbioną ramką :-D

Zagościł też w środku emulator zmieniarki. Znalazł miejsce w lewym schowku przed listwą bezpieczników. Miejsce jakby na niego przygotowane.

Tak więc lista planowanych zmian ma jeszcze tylko 2 punkty niewykonane.

Zapewne niedługo i one zostaną odfajkowane :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!