Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Głośniki, które mam zamiar kupić


Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że najpierw kupiłeś, a następnie pytasz o ocenę. Jak pisałem Ci w innym temacie: "ak mam być szczery to niewiele miałem styczności ze sprzętem tej firmy, ale też nigdy nie słyszałem żeby ktoś je chwalił albo polecał." Tym samym za te pieniądze można było kupić coś co ciesz się jakąś tam renomą (przynajmniej w rodzimym kraju) i na pewno grało by na przyzwoitym poziomie. Twojego sprzętu nie śmiem oceniać, bo go nie słyszałem.

Co do radia, to jak mógłbyś przeczytać w innych tematach sterowanie przy kierownicy jest osiągalne poprzez interfejs lecz z wyświetlaczem będzie bardzo cięzko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem - nie doczekałem się odpowiedzi. Jednak nie kupiłem głośników BOSS'a. Prawdopodobnie kupiłem: Focal

Piszę prawdopodobnie, bo sprzedający nie podał dokładnej specyfikacji. Napisał tylko, że jego głośniki kosztowały przeszło 200 funtów. Dokładnie będę wiedział jak już dotrą.

Teraz proszę o ocenę zakupu:

- głośniki 165a1 - Focal Access 6.5",

- wzmacniacz Mosfet amplifier AMP-240 Boss,

ale dodaję, że ponieważ był on wyjątkowo małobudżetowy - wszystko można jeszcze zmienić. Proszę także o porady dotyczące radia - firma, typ. Wiem, że mozna zastosować przejściówkę dodającą możliwość korzystania z fabrycznego sterowania przy kierownicy. Wiem również, że istnieją "dodatki" umożliwiające działanie wyświetlacza. Prosiłbym jednak - jeśli to możliwe - o szczegóły. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście bardzo się Tobie dziwie. Kupujesz nie wiedząc tak na prawdę co. Sprzętu nie ocenię bo nie słyszałem i nie miałem w rękach. Ogólnie rzecz biorąc Focal to renomowana firma i raczej nie wypuszcza bubli.

 

Wiem również, że istnieją "dodatki" umożliwiające działanie wyświetlacza. Prosiłbym jednak - jeśli to możliwe - o szczegóły. Pozdrawiam.

Jak pisałem wyżej. Kupujesz radio, które ma możliwość podłączenia sterowania fabrycznego i do tego interfejs łączący konkretny model radia z konkretnym sterowaniem. Z wyświetlaczem nie jest tak prosto. O ile radio będzie posiadało wyjście na zewnętrzny wyświetlacz do dokupienie interfejsu graniczy z cudem albo jest bardzo ciężkie. Co do radia to podaj przede wszystkim zakres cenowy. Jeżeli chcesz wydać ponad 500 - 600 zł to kup Alpine lub Clariona, niżej to Pionieer, Jvc, Kenwood.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

"Osobiście bardzo się Tobie dziwie. Kupujesz nie wiedząc tak na prawdę co." - czyli masz to samo co ja - też się czasem sobie dziwię. A na serio kupiłem bo przeleciałem po internecie i uważałem, że za taką cenę warto. Nad wzmacniaczem też dużo się nie zastanawiałem przy jego cenie. Wiedziałem, że chcę napędzać nim jedynie przód.

Proszę Cię o ewentualne podanie konkretnych modeli radioodbiorników w przedziale cenowym do 800 zł. Co do wyświetlacza to dochodzę do wniosku, że byłaby to zbędna inwestycja. Szkoda kasy i zachodu. Dziękuję. Pozdrawiam. Aha i jeszcze jedna prośba: którą matę wybrać do wygłuszania drzwi ?

mata 1

mata 2

mata 3

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedż. Mata 3 to również mój faworyt. Ją wezmę. Proszę o podpowiedż ile jej będę potrzebował. Co do radia to mój wybór kieruje się w stronę Alpine lub Clariona. Jedynym konkretnym wymaganiem jest możliwość odtwarzania MP3 ale tą funkcję to chyba obecnie ma każde radio. Chciałbym zmieścić się w granicach 800 zł. Który model ? I jeszcze temat powracający: jaki wzmacniacz ? Czy instalować subwoofer'a ? Jeśli tak to jaki ? Może pod niego wykorzystać kupionego Boss'a ? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!