Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Spalanie w Waszych limuzynach :)


Maniek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Mam pytanie ile pali wasz Megan?

Ja posiadam od niedawna ten samochód, mam 1.4 benzyna, jeżdżę 90% po mieście i wyszło mi spalanie 9,5 l i sie zastawiam czy czasem to nie za duzo...

 

Z góry dzięki za informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie oscyluje w okolicach 6,5 l, w zasadzie bez różnicy czy po mieście, czy poza (co prawda na trasie zdarza się czasami zejść poniżej 6l, ale co to za jazda), tylko zimą, na krótkich dystansach wzrasta około 1l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto fotka mojej megane po zatankowaniu , czest na zbiorniku robię w trasie ponad 1600km.

 

Tym zasięgiem po tankowaniu to bym sie tak zbytnio nie chwalił :mrgreen: (bardziej wierze dlatego w dalszy opis 1600). Moja megi w mieście na zbiorniku robi jakieś 600 z hakiem a zasięg po tankowaniu wskazuje 300 wiecej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michal83
oto fotka mojej megane po zatankowaniu , czest na zbiorniku robię w trasie ponad 1600km.

 

fajnie, moja pali od 11,3 do 13 po miescie i jeszcze ani razu nie udalo mi sie przejechac 500km:) mam bardzo oszczedny beznynowy silnik 2.0 :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj komputer nie myli sie o wiecej jak o 0,3 litra /100km.

 

Kilka razy to sprawdzalem!

 

 

Mysle, ze w przypadku tego samochodu komputer podaje wymierne wyniki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Panowie ostatnio z PIKUREM jechałem do kielc - Asterix - ma megana II 1.5 dci , grzaliśmy i po 150 na niektórych odcinkach, spalanie megi doszło do 7.5 na trasie. Jeszcze to przeliczę i podam dokładny wynik, poniżej 110 z blatu nie schodziło. 8-) Poczciwe 8v daje radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Megi pali w miescie 7 l - wyniki obliczony :-D i jestem barrrdzo zadowolona

wczesniej to jezdzilam Fiacikiem 126 i spalanie bylo czasami wieksze :|

na trasie jeszcze nie mialam okazji sprawdzic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!