Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Spalanie w Waszych limuzynach :)


Maniek

Rekomendowane odpowiedzi

6,1-6,3l/100 z komputera dla średniego zużycia. W porywach do 24l/100 spalanie chwilowe.

Jazda mieszana miasto-trasa bez obciążenia w pojedynkę. Korzystam z klimy. Jak warunki pozwalają to jeżdżę szybciej niż przepisy pozwalają :-D . Paliwo Et95.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jahu, 11 litrów to mi 2.0 8v z klimą i na kapciach 195 po mieście pali :-D

 

pewnie sondę masz walniętą

 

 

Nie wiem być może ale to są pierwsze dni więc musze się z pewnością przyzwyczaić do sprzęgła, gazu etc. Mam nadzieję, że później będzie lepiej. Wtedy napisze ile pali czy coś się zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w miesiącu maju zrobiłem równiutki 1000kkm no i spalanie wyszlo mi 7l/100km...

no i to jest tryb mieszany bo jeździłem i po mieście, i do roboty, i do szkoły i do poznania...także jestem zadowolony :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,6e spala w trybie mieszanym 10,35 litra gazu na 100 km a gdy raz wybrałem się w dłuszą trasę Gorzów - Zielona Góra spalił mi 9 litrów gazu i niespodzianka jadąc do z Gorzowa do Berlina gdzie oba miasta były puste bez korków spalił mi 11,5 litra gazu na 100 ale już się na szczęście unormowało i jest 10,35 litra mimo że nic nie zmieniałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może poprostu mam za ciężką nogę w tico była podobna sytuacja jak ja się do niego dosiadłem i jeździłem więcej niż ojciec to palił nawet 6,5 litra średnio, a powiedzcie co byście radzili sprawdzić przy tym spalaniu może coś niedomaga teraz tylko olej musze zmienić bo reszta rzeczy eksploatacyjnych jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!