Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Spalanie w Waszych limuzynach :)


Maniek

Rekomendowane odpowiedzi

Moja taka bardziej puszysta Megane (czytaj Scenic) silnik 1,5dci 82KM według komputera pokładowego spala średnio:

 

- dojazdy do pracy i inne miejskie przejażdżki (60% miasto + 40% poza miastem) = 5,0l/100km, 2 miesiące z rzędu identyczny wynik.

 

- trasa (Gdańsk-Szczecin-Gdańsk) = 4,4l/100km predkość 90-100km/h

 

- trasa (Gdańsk-Bytów-Gdańsk) = 4,2l/100km prędkość 90-100km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja Megii pali nastepująco

 

1 osoba w samochodzie:

miasto (korki ruch miejski Krakowa) 7,3 l

poza miastem trasa Kraków - Mielec droga na sandorzierz 6,3 l średnia prędkośc 110-120 km/h

 

4 osoby + bagaże wycieczka Kraków --->> Podlesok (Słowacja) droga expresowa 60% drobi górskie 30% reszta po miasteczkach

 

średnia spalania 6,9l

 

pozdrawiam

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezle malo wam pala! :) Ja nie wiem, co jest.. zawsze, jak jezdze (tylko jazda po miescie) to pali mi ok 8l, ale jak zbliza sie tankowanie, to zawsze wzrasta i wychodzi ok 9, nawet wiecej.. (z klima) jak na silnik 1.4 to chyba dosc duzo? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie ile powinna spalać paliwa w miescie megane 1,6 v8 bo moja spaliła teraz na 100km 9 litrów paliwa napiszcie ile palom wasze autka o podobnym silniku i czy to normalne że tyle spalił z góry dziękuje i pozdrawiam .

[ dostajesz 1 ostrzeżenie za mulitipostowanie] -Robak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!