Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co Was ostatnio wkurzyło?


knq

Rekomendowane odpowiedzi

Co mnie dzisiaj wkurzyło??? To,że zabrałko mi paliwa jak stałem w korku!!!!!! Jechałem na stację i miałem nadzieje,że obejdzie się bez pchania samochodu,oczywiście ogłuchłem przez zdenerwowanych kierowców którzy na mnie trąbili,ale jeden mądry przechodzień pomógł mi dopchać wóz gdzieś na parking. Dostał 10zł ucieszył się i poszedł dalej;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P Od czasu do czasu poruszam się Polonezem Caro '95 :)

Ostatnio ta żółta lampka paliła się od dłuższego czasu, w końcu pomyślałem, że trzeba go zatankować, w auto i na stację, na każdym skrzyżowaniu przy skręcie auto szarpie, jak dodam gazu szarpie, myślę sobie co znowu, ale jadę dalej. Podjeżdżam na stację, staję pod dystrybutorem i zanim zdążyłem wyłączyć silnik sam zgasł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjeżdżam na stację, staję pod dystrybutorem i zanim zdążyłem wyłączyć silnik sam zgasł

Kilka lat temu miałem dwa podobne przypadki. Auto którym jechałem miało zazwyczaj ciut paliwa bo używane sporadycznie. Wziąłem samochód i wybrałem się troche dalej.Minąłem stacje. Jadę jade, wskaźnik poniżej, ujechałem ponad 20 km i juz myślałem że będzie OK. Właśnie skręcałem na skrzyżowaniu przy stacji i stanąłem. Na szczęscie było z górki więc dopchałem sprzęta jakieś 50 metrów. Drugi raz....w tym samym miejscu :) Tym razem myślałem, że "nic dwa razy się nie zdarza" :) Nie polecam takiej "zabawy"

Edytowane przez fredi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździj tak dalej a pompę będziesz wymieniał a to jeszcze 1.5 to może i wtryski :)

~~~~~~~~~~~~~~~~~

~~~~~~~~~~~~~~~~

~~~~~~~~~~~~~~~~

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

No właśnie kurczę dosyć często jeżdżę na rezerwie.Tankuje więcej jak jadę gdzieś dalej,albo po wypłacie.

Ale dzięki za info.

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.9 -Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurzylo ze pomimo ze kocham i dbam o moja Megi lista usterek rosnie z tygodnia na tydzien:peknieta sprezyna w kierownicy 240£, nie otwierajace sie okno pasazera 120£,zatkane odplywy pod maska 50£ , dzis wymienilem zarowki H7 to w nagrode padl wentylator ogrzewania jeszcze nie wiem ile za to mnie policza brytyjscy specjalisci w servisie renault...A pogoda w sam raz na awarie ogrzewania!

Moze jacys chetni ? Megane oddam tanio ! bo na naprawy nie wydalam finansowo...

Pozdrawiam !

P.S.zapomnialem wspomniec o klockach , gumach na poloskach i akumulatorze czy to moj pech? Tyle szitu w ciagu 2-3 miesiecy?

auto jest warte jakies 1500£ na naprawy powyzej wydam lekko 600£...

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki

P_r_z_e_m_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak zwykle czyli ceny paliwa, konkretnie opałowego, które właśnie skoczyło a niestety muszę dolać. :lol:

Dzisiaj wkurzyło mnie także tablica z cenami na Orlenie. Jade sobie i patrze "o super cena" Było 5,33 za Verve ON. Pomyślałem, że to pomyłka ale....może jednak. Pomyłki nie było a jedynie usterka wyświetlacza z jednej strony. Z drugiej było już 5,93 :)

Najzabawniejsze, że wiele osób złapało się na to "niższe". Przyznam, że jakiś czas temu kupiłem verve za 5,55 ale to była taka kilkugodzinna promocja na jednej ze stacji. Wtedy wlałem za 50 zł bo tyle miałem przy sobie także biznesu nie zrobiłem.

Aha. Dodam, że wkurza mnie że nie ma u nas takiego śniegu jak w Kanadzie.Przynajmniej spadnie kilkadziesiąt cm, odkopie się drogi i można jeździć a tak to ciągle błoto, odśnieżanie i takie tam. Kuzyn kolegi mieszka w Kanadzie i mówi, ze jak u niego sypnie to przynajmniej wie że zima a nie chlapa :)

Edytowane przez fredi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!