Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co Was ostatnio wkurzyło?


knq

Rekomendowane odpowiedzi

wkurzył mnie koleś z golfa III który wczoraj na 11 nad autostradą A2 jadąc do poznania wyrzucił puszkę po harnasiu prosto pod moje koła. Jego bardziej wkurzyła policja bo go zatrzymała pod M1, czyżby słuchali CB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj w nocy wkurzyli mnie sąsiedzi którzy mieli nocną imprezę i wydzierali się w kamienicy, a dziś rano zobaczyłem obrzyganą klatkę schodową a na podwórku Szczeniak strasznie upaćkany jakby błotem z popiołu i duże wgniecenie nad tylnym błotnikiem.

Moim marzeniem jest im wszystkim delikatnie mówiąc <boks> .Kur....a mnie bierze :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sikorex, jak wiesz kto te wgniecenie zrobił to idź do niego, jak na megance sąsiad zrobił spora ryse to od razu do niego poleciałem i chciałem kase za to, miał pecha bo to widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wkurzają mnie dość mocno stare dziadki

A mnie wpieniają (łagodnie mówiąc) wpisy- teksty małolatów piszących "jechałem za" zamiast "byłem wieziony" "Jeszcze nie miałem okazji parkować, bo nie mam prawka ale już wiem, że to Dziadki rypią" (poza tym pogratulować ojcu elokwentnego syna i jego oficjalnego słownictwa) itd. itp.

Pamiętaj młodzieńcze, że Dziadki na swoje auta sami zapracowali i sami je utrzymują więc również dbają by ich nie przytrzeć na parkingach, bo za zniwelowaniem szkód własnych idzie kasa. (zapytaj ojca)

To zazwyczaj g..... dorwawszy się do kierownicy, gdy "stary" nie widzi pokazuje jaki z niego chojrak i później widać szkody parkingowe. Niestety winnego brak bo oddalił się błyskawicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19Urban94, wiesz jak jest na osiedlach, mało miejsca, gdyby Meganka nie miała garażu, to nieraz by musiała gdzieś stać gdzie nie można i możliwe że była by mocniej poobcierana lub obita. Najłatwiej obwiniać innych, że niepotrafiąca parkować. Najpierw zobacz ile jest miejsca na parkingu a ile aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw zobacz ile jest miejsca na parkingu a ile aut.

 

No i tu zaczyna się problem..

 

gojgien, tak. Ale zrozum moją sytuację, dbam o to auto jak tylko moge, a miałem ostatnio taki przypadek - starszy pan (miał dużo powyżej 50) przyjechał swoim maluszkiem, stanął obok i otwierając drzwi prawie wgniótł mi drzwi... Sorki, ale nie cierpie ludzi, którzy nie szanują cudzej własności, a wręcz ją niszczą...

No i przepraszam za te wyrażenia.. ;-)

 

Mam nadzieje, że teraz nie będę uznawany za małolata, który myśli że jest ach i och... :roll:

Człowiek się uczy całe życie... :->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tej osoby nie widziałem ,a większą radość sprawiłoby mi oklepanie gościa. Niestety w tej kamienicy mało kto pracuje i kase mają tylko na chlanie.Parę lat wcześniej sąsiad zabił ojca i w tej dzielnicy gdzie zmuszony jestem mieszkać sprawy załatwia sie <boks>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie dziś wkurzyli Panowie z Straży Miejskiej.

Mało, że wjechali na skrzyżowanie na późnym żółtym, to jeszcze jak ja miałem zielone to im się wcale nie spieszyło do opuszczenia tegoż skrzyżowania i musiałem w końcu na Nich użyć sygnału dźwiękowego po którym odjechali. :-P :) :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!