Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co Was ostatnio wkurzyło?


knq

Rekomendowane odpowiedzi

pękł junkers :-/ kupiliśmy nowy...nie działa,przyjechał serwisant stwierdził,że układ zapalający do wymiany :evil: i dopiero po świętach :!: wykonałem kilkanaście telefonów,mają jutro przywieżć nowy sprawny układ ,no zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj miałem nieprzyjemną sytuacje, wkurzyła mnie jeden palant. Jechałem drogą w mieście dwupasmową jednokierunkową. Było może z metr z przodu bardziej niż ja i nagle zaczyna zjeżdżać na mój pas. Gdyby nie trzeci pas który się zaczynał zepchnął by mnie z drogi. Zacząłem trąbić to chamsko mi zajechał droge tak ze nie miałem jak go wyprzedzić i pojechać dalej. Wysiadł i zaczął ryczeć ze miał kierunkowaskaz i miał pierwszeństwo, a był praktycznie prawie na równo ze mną. Do tego straszył że jak się nie zamkne to da mi w pysk. Co robić??? zapamiętałem numery rejestracyjne. Zastanawiam się czy nie zgłosić tego na policje, chociaż żeby go pouczyli bo nic więcej chamowi nie zrobią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pers, jak był z Twojej prawej to w świetle prawa miał pierwszeństwo ... Nawet jeśli zajechał - sam narobisz sobie problemów... Niestety, takie przypadki znam z własnego doświadczenia...

Groźby typu :

Do tego straszył że jak się nie zamkne to da mi w pysk.

jeśli masz świadków to zgłaszaj do sądu cywilnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DizzyX, coś chyba nie doczytałeś.Jeżeliby Pers jechał lewym (3 pasem) i chciał zmienić pas na środkow,pierwszeństwo miałby jadący na skrajnym pasie.W przypadku opisanym przez naszego kolegę oczywiście pers, miał pierwszeństwo.

 

Dzisiaj mnie wkurzyli kierowcy blokujący wjazd na podworko,koło mnie jest hala targowa.Sąsiad zadzwonił po policję.Co sie działo jak dostawali mandaty,że niby nie ma znaku,zakazu itd.Policjanci im grzecznie wytłumaczyli i odjechali biedniejsi o 100zł każdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DizzyX, chyba nie wiesz co piszesz, był obok tyle że ciut z przodu i miał pierwszeństwo i prawo zepchnąć mnie ???? chyba pomyliło Ci się coś, ale wybaczam bo jestes jeszcze młody 20 lat ) i nie doświadczony :) ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepis mówi jasno chcesz zmienić pas ruchu sprawdź czy nie zajedziesz komuś drogi,czyli gostek nie miał pierwszeństwa (jak by doszło do jakiejś kolizji i przyjechali by panowie w białych czapeczkach to by się przekonał czy może na kogoś krzyczeć ,ale na zasadzie jak będę głośny to na pewno przeciwnik się wystraszy.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako że mamy święta to powiem co mnie wkurza, to że co roku puszczają Kevina samego w domu i Szklaną pułapke i tak od kilku lat, paranoja :evil:

 

Kevin dzisiaj leci na polszmacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DizzyX, chyba nie wiesz co piszesz, był obok tyle że ciut z przodu i miał pierwszeństwo i prawo zepchnąć mnie ????

Nienie, mnie chodziło o coś innego - jeśli on był na prawym pasie i faktycznie był przed Tobą i zajechałby Ci drogę, w przypadku gdy przyjechałaby Policja, praktycznie na 99% przyjęłaby wersję taką jak pisałem - jego pierwszeństwo, bo był z prawej... Wiem, że to niedorzeczne, ale niestety jest takie prawo w PL... cóż, ja - choć nie zawsze "na własnej skórze" - przekonałem się o tym wiele razy... więc wiem co mówię :)

 

A co mnie wkurza ... że posypały mi się plany na sylwestra totalnie i zostałem "na lodzie" :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posypały mi się plany na sylwestra totalnie i zostałem "na lodzie" :/

ja się nie przejmuję - dostałem zaproszenie od TVP1, TVP2, TVN-u i Polsatu więc jest w czym wybierać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!