Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co Was ostatnio wkurzyło?


knq

Rekomendowane odpowiedzi

Wkurzyli mnie ludzie w urzędzie miasta ;/ dzwonie się spytać czy jest już moj dowód osobisty, owszem jest do odebrania, więc pytam do której otwarte, słyszę, że do 16 więc jade. Dojechałem a tam strażnik mi mówi, że czynne do 15:30 :evil: I jak tu być spokojnym? stracony czas, paliwo i nerwy w korkach :-|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurzają inteligentni inaczej, którzy montują "xenony" za 150 PLN z allegro i oślepiają innych, oraz Ci którzy jeżdżą na przeciwmgielnych kiedy nie ma ani grama mgły, też nieźle dają po oczach, szczególnie w deszcz :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oraz Ci którzy jeżdżą na przeciwmgielnych kiedy nie ma ani grama mgły
kolego-nie wiesz co to znaczy "lansowanie"??? :roll:

A tak na poważnie pawel400, mnie też wkurzają :evil:

Mnie wkurzył dzisiaj mój szef..stwierdził,że jutro pracuję do 17.Niedoczekanie jego ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpienił mnie kierowca tzw ''tira''w Szczecinie,który o mały włos,a rozjechałby moje auto i rodzinę...jechałem prawym pasem obok niego,a ten ślepak :evil: z niewiadomych powodów,bez kierunkowskazu zaczął zjeżdżać na mój pas :evil: :!: zdążyłem odbić w prawo kierownicą i zahamować,innaczej by była tragedia,całe szczęście ,że nic się nie stało . Numery palanta podałem własciwym służbom 8-) ,mam nadzieję,że następnym razem ustawi sobie poprawnie lusterko i zacznie dostrzegać ''maluczkich''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waldek708, no tak "lansik" przede wszystkim :) nie mają nic wartościowego żeby się tym chwalić, to chwalą się tym, że ich samochód jest tak luksusowy, że jest wyposażony w światła przeciwmgielne i "xenony" :) Mam nadzieje, że niebiescy będą się tym coraz bardziej interesować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andrzej27r, lustro miał ustawione ok, niestety jak opowiadali kierowcy w mojej poprzedniej firmie niestety taki zestaw ma spore marte pole i lepiej nie jechac obok zestawu. Raczej cię po prostu nie widzial w martwym polu. :-|

Wybacz gościowi przed świętami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin Szymansk, niewiem jak jest z lusterkami w tych gabarytach ,w każdym razie ,ja szybciej jechać nie mogłem z uwagi na znaki i pogodę,która była fatalna, byłem w połowie jego długości około metra z boku ,rozumiem że święta ,itd. zwracałem uwagę na to auto ,koleś nawet kierunku nie włączył,bo bym widział światło w ciagniku, i tym samym wiedział że coś się dzieje :) cieszę się,że nie wjechał na mnie ,bo bym się spod jego ogromniastych kół nie wydostał .Dziś wkurzył mnie listonosz,bo kartę z banku u sąsiada zostawił :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci którzy jeżdżą na przeciwmgielnych kiedy nie ma ani grama mgły, też nieźle dają po oczach, szczególnie w deszcz

 

a wiesz do czego służa przeciwmgilene?? kiedy jest ograniczona widoczność, a deszcz w nocy to ograniczona widoczność i to bardzo i ja jeżdżę w taką pogodę w nocy na przeciwmgielnych. Jak spali mi się jedna z żarówek to też włączam przeciwmgielne żeby lepiej widzieć i nikt mi nie mruga że kogoś oslepiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy jest ograniczona widoczność, a deszcz w nocy to ograniczona widoczność i to bardzo i ja jeżdżę w taką pogodę w nocy na przeciwmgielnych
i teraz pytanie czy Ci się polepsza widoczność??? :evil:

Jeżeli pada śnieg owszem,można włączać...w deszczu nic nie dają.Chyba sobie kolego żle interpretujesz przepisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy się polepsza?? zdecydowanie, gdyby nie było różnicy nie włączał bym .Bardzo dobrze interpretuje przepisy i wiem do czego służą światła przeciwmgłowe.

W przypadku śniegu gdy droga biała nie ma potrzeby używania takowych świateł bo wdoczność dobra Pierwsze słyszę żeby jazda na włączonych halogenach była lansowaniem ,dobre :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dyskusja odbiega do tematu głównego. O zasadności stosowania, szerokości wysokości i odległości świecenia oraz o różnicach w świeceniu przeciwmgłowych i dalekosiężnych jest oddzielny dział, temat na forum. By uniknąć zablokowania tematu, uprasza się, o nie dyskutowanie wszędzie o wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to mnie też wkurza,że dużo kierowców tak myśli.Spytaj sie jakiegoś policjanta albo instruktora L to Ci wytłumaczy.... :roll: Ja nie mam zamiaru ani ochoty.Święta za pasem,nie mam zamiaru tutaj zaglądać.

aaa...zepsuła mi się wczoraj zmywarka do naczyń,dzisiaj pękła rurka od wody pod wanną(zabudowaną)..zalewam sąsiadkę.Syn mial wczoraj stluczkę,na szczęście nie jego wina... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!