Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co Was ostatnio wkurzyło?


knq

Rekomendowane odpowiedzi

Deszcz. Wczoraj pół dnia robiłem wiosenne porządki w aucie ( odkurzanie, czyszczenie tapicerki, kokpitu potrójne mycie ręczne( dużo brudu było i zostawały zacieki), woskowanie ręczne a w nocy spadł deszcz i teraz po jeździe autko wygląda prawie jak przed myciem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mnie wkurzył jeden burak, który notorycznie pluje mi na samochód. Jest to szczególnie uciążliwe gdy wielki plac "czegoś" znajduje się na przedniej szybie. Postanowiłem odwdzięczyć się gościowi. Znacie jakieś mikstury- aby były tłuste, rozmazujące się i trudne do wytarcia z przedniej szyby? Rodzaje polecanych smarowideł proszę na PW słać :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzył mnie dzisiaj buc w vectrze czarnej. Najpierw wyprzedził mnie na styk ( prawie się o mnie otarł) w mieście tuż przed wysepką z przejściem dla pieszych, a potem jeszcze tuż po wyprzedzeniu gwałtownie zahamował. Jak widać debili nie brakuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dzisiaj trafiłem na jakiegoś $#))@*#$ w poobijanym Nissanie Micra. Najpierw wyjechał mi z podporządkowanej, potem zajechał komuś innemu drogę, potem znowu mi wjechał przed maskę, potem znowu komuś, itd. Najgorsze, że z tyłu siedział nieprzypięty, chyba, pasami dzieciak (bo latał po całym siedzeniu).

Wiele bym zrozumiał, ale cymbał jedzie z dzieciakiem i zero pomyślunku :evil:

Miałem zadzwonić na policję, ale facet zniknął mi z oczu.

 

[ Dodano: 2011-03-30, 18:52 ]

Urwane lusterko, prawdopodobnie szczeniaki grające w pobliżu w piłkę miały "cela". Wymieniłem na manualne i teraz muszę muszę sprawdzić czy coś z tym rozwalonym da się zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wychodzę dzisiaj z klatki a tu taki widok i to pod komendą Policji na Żytniej w wa-wie

dscn0614e.jpg

[cenzura].... na maxa, oprócz mojego szczeniaka ucierpiała Fabia sąsiadki gdzie wybili jej tylną szybę :-x :-x :-x :-x

Oczywiście poszłem na policję, żeby nie było problemu z AC, pobrali próbki krwi( znając życie sprawę umorzą) i szyby :shock

 

Rozumiem zdenerwowanie ale na forum wysławiamy się cenzuralnie :!:

 

[ Dodano: 2011-04-17, 04:20 ]

przepraszam za słownictwo :-D

 

[ Dodano: 2011-04-17, 04:25 ]

P.S.

Jako Hanys albo jak kto woli to Ślązak to ograniczam sie do polskiego języka na tyle ile umie, choć i tak mi jest ciężko pisać po polsku :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skręcam w lewo z Wybrzeża Helskiego w Okrzei i widzę typa jadącego prosto na mnie

Prawie to samo w tym samym miejscu, tylko tym razem była to jakaś baba (ona w ogóle chyb walnęła cała długością ulicy pod prąd) i bezpośrednie zetknięcie z "inteligencją" miał gość przede mną.

Czy ludzie już do tego stopnia nie myślą ?

sellnisz

Może chodziło o "sellniesz", takie nowomodne sprzedasz w pongliszu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!