Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co Was ostatnio wkurzyło?


knq

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie w nim drażni konieczność wchodzenia w każdy dział forum, żeby odznaczyć wszystkie przeczytane wątki. Jakby nie mógł być taki skrót również na każdym głównym forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pęknięta sprężyna! :) zepsuty telefon, którego ponoć nie da się naprawić :) olej w filtrze powietrza :) !! Jak się sypie to po całości!! :) ehh dobrze, że weekend to się odstresuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W styczniu malowałem tylni zderzak (przy okazji robienia blach) dziś piękne uniżeniej w tyłek jakiegoś dzieciaka który przed wczoraj dostał prawo jazdy... Na całe szczęście popękał lakier bezbarwny sam kolor (chyba) nie ruszony i odcisk na czarnym pasku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to człowiek powinien być już przyzwyczajony do chamstwa i buractwa, jednak okazało się, że chyba nie można się do tego przyzwyczaić.

Stoję na światłach i lata gość myjący szyby. Typ z passata stojącego przede mną kiwnął, że ok, to ten mu umył, czeka na zapłatę a typ z paska udaje głupiego (sięga do kieszeni i cofa rękę i tak 2 razy). Buractwo najwyższego lotu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Baran za kierownicą z firmy kurierskiej UPS (raczej firmy podwykonawcy), który na milimetry minął mnie na progu zwalniającym oraz auta z jego drugiej strony. A w zakręt wszedł z prędkością około 60km/h a potem trochę prostej i nawet nie zwolnił przed progiem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podczas powrotu do Warszawy na Wisłostradzie spotkałem "stygnącego" już zwierzaka na środku drogi. Nie zauważyłem go, bo przede mną jechał TIR i on przejechał nad nim, niestety coupeta jest trochę niższa i ten manewr się nie udał. Oczywiście zawadziłem, bo bydle było niemałe. Teraz mam zderzak w kłakach, krwi, podwozie w krwi i jeszcze we flakach - coś obrzydliwego, część mięsa już wydrapałem bo się smażyła na wydechu i śmierdziała. Przy okazji chyba pogięły się osłony wydechu, bo trajkocze podczas jazdy. W dzień sprawdzę, czy chłodnica cała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam dzisiaj na zielone światło na przejściu, a tu nagle złotówa zaczyna na mnie trąbić, bo on musi wjechać na chodnik i musi to zrobić na przejściu bo przecież tam krawężnik jest niski.

W zeszłym tygodniu złotówa by mnie puknął i żeby było ciekawiej to na terenie szpitala. Oczywiście udał (wzrok przed siebie i zero ruchu na boki), że nie wie o co chodzi i czemu ja się wkurzam.

I potem się dziwią, że ludzie ich nie lubią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!