Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co Was ostatnio wkurzyło?


knq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Mnie ostatnio wkurzyła policja ;(

Jade samochodem bez pasów bo zapomniałem o nich na śmierć

no i jedzie sobie dzielnie drogówka i kierowca tej skody dumnie rozmawiał sobie przez telefon ..

wyraźnie widziałem śmiechy chichy ...

ale jak tylko zobaczyli że nie mam pasów to sygnał i za mną ...

No i dostałem mandat itd. no i wspomniałem że Pan kierowca może tak sobie przez telefon rozmawiać a oni a co Pana to interesuje ...

I sprawdzili mi podstawowe wyposażenie i się okazało ze nie mam dobrej gaśnicy (data ważności) no i kolejny mandacik ...

Po prostu za wspomnienie tego mi dowalili kolejny mandacik ...

Ale co ja biedy człowiek mogę zrobić ? Wkurza mnie to że policja w tym kraju jest bezkarna :)

 

Pozdrawiam Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wkurzyć to może nie wkurzyło bo byłem na to duchowo przygotowany, ale mimo wszystko jak się człowiek dowiaduje, że ma belkę skrętną do robienia to trudno się uśmiechnąć :/

Przynajmniej amorki jeszcze dobre, nawet rekordy.

 

Dodano: 20 paź 2011 - 13:19

Mnie wkurzyła firma renault (mała litera zamierzona).

Głupi wentylator nawiewu. Do 1 modelu auta może być kilka różnych rodzajów różniących się jakimś duperelem i oczywiście ze sobą niezamiennych. Tak samo sprężarka klimatyzacji, 1 silnik, przód we wszystkich modelach ten sam, a kilka różnych sprężarek.

 

Renault miało znakomity pomysł jak ograniczyć ilość zamienników niektórych części, bo komu się będzie opłacało uruchamiać produkcję 4 rodzajów wentylatora.

 

Cholera by ich wzięła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

U mnie PB po 5.17 a gaz po 2.78 ceny z palca wyssane ale cóż trzeba jeździć...\

Wkładka zamka po stronie kierowcy padała mi 2 raz w tym roku (1 robiona w styczniu), nowa już zakupiona z zamkiem pozostaje dopasować kluczyk i założyć...

 

Dodano: 17 lis 2011 - 16:29

Byłem dziś w Poznaniu, i efekt? Skradziony wkład lusterka i wyrwana nakładka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drodze do roboty (przed 6 rano) rozleciał mi się amortyzator na prostej równej drodze.

Oczywiście amortyzator był po gwarancji, to już drugi taki sam, który się rozleciał.

Koszt nowych z robocizną 400 zł.

 

1fif.jpg

2qkq.jpg

3uju.jpg

4scs.jpg

5tet.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiające są te amorki bo w zasadzie pękanie w tej okolicy to ciągły problem w megi. Czyżby znowu kwas konstrukcyjny ?

 

Mnie póki co nic, debili na drodze nie zaliczam, nie wkurzyło. Pewni jutro po odstawieniu auta do mechanika ciśnienie trochę wzrośnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wkurzył mnie sprzedawca z allegro bo umówił się ze mną na wysłanie za pobraniem przycisku ogrzewania szyb (tylnej i przedniej 20zł +15zł koszty wysyłki towar wysłał w poniedziałek, paczka doszło w środę doręczyciel dzwoni że stoi pod drzwiami a ja stoję w korku, dobra samochód na przydrożny parking. Biegiem przez 2 osiedla w śniegu na skróty do domu bo z buta szybciej :) a doręczyciel oświadcza mi że paczka za pobraniem za jedyne 60 czy tam 65zł, a ja ŻE CO :) ;) ;) WHAT :) :) ;) Oczy wielkie, zdziwnie jeszcze większe, doręczyciel mówi że tylko dostracza, nie do niego mam pretensje, telefon do sprzedajacego a gość mówi że to są dwa przciski i za szt 20zł czyli razem 40 + wysyłka. No nie no gość ewidentnie leci w kulki, tłumacze że to jest jeden przycisk z 2 funkcjamiz podziałka na śr. a on dalej że to są 2 przciski i że cena podwójna. :) :) ;) ;) no i nasza rozmowa skończyła się na tym że gość jest niepoważny i że nie odbieram przesyłki.

Gość nie zarobił tyle ile chciał a na dodatek poniósł podwójne koszt wysyłki kurierskiej. :)

A ja zostałem bez przycisku, z kasa w portfelu i z nerwami w skórze . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wczoraj z równowagi wyprowadziła moja Renia i to na zakupach przedświątecznych :) Myślałem że wyjdę z siebie. Po dłuuuuugich zakupach z żoną w CH obładowani wróciliśmy na parking, gdzie czekała na nas Renia. Po opróżnieniu koszyka z zakupów wsiedliśmy do auta i ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu po wciśnięciu przycisku S/S pojawił się komunikat STEERING LOCKED :) a rozrusznik nawet nie drgnął. Po wiązance jaką puściłem w kierunku Reni zacząłem intensywnie myśleć co zrobić. Pierwsza myśl to wypięcie aku na chwilę (może się coś zresetuje). Ponowna próba i dalej ten wkur... komunikat. Hmmm a może ustawianie kąta 0 dla wspomagania?? I wtedy odpuści?? (bieg+hamulec+S/S). Kolejna próba... tym razem udana!!! Kierownica odblokowana, silnik zapalił :) Gdyby nie to forum (a raczej jego użytkownicy) nigdy bym do tego nie doszedł. DZIĘKI!!! Ku przestrodze dla innych dodam, że problem ten pojawił się przy pozostawionych skręconych max kołach, co też już kiedyś wyczytałem na forum, a o czym zapomniałem w wirze przedświątecznych zakupów :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jest normalnie dzień pod znakiem DEBILA ZA KÓŁKIEM, ilość kretynów co wyjechała dzisiaj na drogie przekracza wszelkie normy.

Zaczęło się od cymbałą w toyocie co nie chciał stać w ogonku do skrętu i postanowił na bezczelnego się wepchnąć, a potem już jak by ktoś kran odkręcił (rekord pobił jakiś dupek z blachami WWE co wparował mi przed maskę na rondzie i dał po heblach).

To normalny cud, że nie ma nawet najmniejszej ryski na aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mnie na maxa wkurzyło to, ze jakiś skretyniały francuz musiał wymyślić kolektor wydechowy w megance 1.6 od strony sciany grodziowej silnika. Dojście do tego miejsca jest do .... Trzech mechaników mi odmówiło wymiany głupiego złącza elastycznego od kolektora wydechowego (fakt faktem, ze śruby były pordzewiałe, ale chodzi o samo dojście). Dobrze że znajomy się zlitował i pomógł. Niestety za taką głupotę trzeba było wybulić 3 stówy (robocizna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!