Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co Was ostatnio wkurzyło?


knq

Rekomendowane odpowiedzi

Po 3 tygodniach wreszcie wsiadłem do auta i okazuje się, że klima która wyglądała na szczelną jednak nie jest szczelna.

Dodatkowo rozkopana Warszawa i kierowcy myśliciele (jedzie taki tempem spacerowym i sam nie wie czego chce).

 

Dodano - I wyszło najgorsze co mogło wyjść, kompresor diabli wzięli <piwko>

Edytowane przez fred
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dowiedziałem się że mam opony z felgami typu pax system.. a najgorsze jest to że opony już nadają się tylko do wymiany. Dobrze że nie zamówiłem opon a miałem już taki zamiar-to bym się dopiero wkurzył :applause:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co wczoraj w wolnej chwili przyglądałem się jak można w prosty sposób dobrać się do wymiany żarówek w reflektorach sceniola drugiego, a tu dziś jadąc po ślimaku na parking galerii handlowej zauważyłem, że jedna soczewka nie świeci na ścianę. Cholera by to wzięła, jutro z rana skoroświt o 12, trzeba będzie się tym zająć. :applause:<ok> ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dziś wkurzał mnie nie działający wiatrak na chłodnicy ale już się tym zająłem. A wczoraj wkurzyła mnie dodatkowo kobita w Mrągowie, która się zagapiła i wjechała mi, a właściwie mojej Meg w pupe :applause::applause:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna święta krowa czyli kierowca autobusu (długi solaris bez przegubu), kończył mu się pas rozbiegowy więc tak po prostu zaczął się pakować na mój pas, jak by mnie nie było, a byłem w połowie długości autobusu więc o żadnej martwej strefie nie ma mowy.

Na całe szczęście krówka usłyszała klakson, ale oczywiście potem otworzył okno i zwyzywał mnie wyrazami na kilka różnych liter alfabetu.

Edytowane przez fred
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie dzisiaj bardzo wkur**** pewna kobita w Scenicu. Bez powodu gwałtownie zahamowała a mi dosłownie brakowało do niej 3 cm i byłoby bum. Oczywiście potem udaje, że mnie nie widzi ani nic... Dobrze, że jest coś takiego jak ABS :applause:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie którzy ciągle kablują.

Myje auto nie działce przychodzi 2 kolesi i twierdzą że nie mogę myć sobie samochodu. ^^ ^^

Bo mają swoje teorie oleje,smary,sadze itd. A jak deszcz spłucze auto to jest okej. ^^

Edytowane przez Petor15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!