Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co Was ostatnio wkurzyło?


knq

Rekomendowane odpowiedzi

Masz szczęście, że Ci tylko zwrócili uwagę, mogli po SM lub policję zadzwonić. Było by to Twoje najdroższe mycie.

Po co śmieci wyrzucić do śmietnika jak można do lasu. ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

~10 minut czekałem aż zwolni się miejsce przed dystrybutorem (choćby 1 z 2 możliwych) zastawione przez 2 busy. W tym czasie do 1-szego busa pan wrócił się 2 razy, a do 2-giego 3 razy. Jak już szczęśliwy pod zapłaceniu wracałem do auta to pan z 1-szego spokojnie, bez pośpiechu trzepał sobie siedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do trzepania siedzeń - trzeba było miłemu Panu wyperswadować takie działanie. Skoro zatankował i ewentualnie wymył okna (zazwyczaj przy dystrybutorze jest myjka) to niech się odmeldowuje. Miejsca do trzepania siedzeń jest mnóstwo na każdej stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Umyłem sobie ładnie szyby przed garażem , pojechałem do miasta i podszedł pajac który myje szyby na światłach/skrzyżowaniach i nie dosyć że mi tylko je pomazał to chciał pieniądze . Nic mu nie dałem , a z racji że mam nie bardzo sprawne wycieraczki to nie psikałem spryskiwaczem . Tak to zawsze psikam spryskiwaczem i odchodzą ^^ Denerwują mnie takie typy , do roboty za łopatę a nie szybki myć ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A numer do straży miejskiej masz????? Gonią babcie za handel pietruszką ze swojego ogródka, bo brak zezwolenia na handel, to i takich naciągaczy powinni pogonić.

A gdzie zachowanie przepisów o ekologii w temacie mycia i neutralizacji środków chemicznych ???

Kilka takich zgłoszeń i wymuszonych interwencji i sprawa sama się załatwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zostawiłem sobie autko na parkingu, wracam po godzinie a tu flak na tylnym prawym. Musiałem rozładować bagażnik, a po zdemontowaniu okazało sie ,że załapałem kawałek metalu 1,5 cm na 3,5 cm. jutro wizyta u wulkanizatora a sceniol stoi na 3 alumach i jednej czarnej ... wwwwrrrrrrrrrrrrrrr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urwany tłumik środkowy od plecionki. Przy okazji zahaczyłem o tory tramwajowe i rura zgięła się w literę V. Miałem oba tłumiki z tyłu przewieszone przez belkę :) Do domu brakowało mi 10km, starałem się dojechać po cichu i unikać progów zwalniających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co śmigają (śmigają....dobre sobie :)) po Warszawie wiedzą jak to wygląda i ilu palantów leci np. pasem do skrętu w prawo i skręca w lewo (na bezczelnego wpycha się na nas pas) bo im się czekać nie chce. I potem stoi się i czeka przez takich dupków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!