Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co Was ostatnio wkurzyło?


knq

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieciaki dostające prawo jazdy po czym myślą, że mogą robić co im się żywnie podoba taka sytuacja, wracam wczoraj do domu i przed miejscowością Poniec (watując od strony Leszna) jest górka ja wjeżdżam na górkę a koleś w Golfie III wyprzedza pod nią noga na hantla i łapa na klakson, na całe szczęście zdążyłem wyhamować a on się schował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wizycie u człowieka od klimy nie działają przeciwmgielne z przodu, pewnie nie będzie winnych. Kontrolka pali się, światła nie. Dodatkowo okazało się, że jest połamana obudowa/uchwyt prawej lampy p/mgielnej :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedział bym, że dzień był standardowy (wymuszenie pierwszeństwa to przecież norma w Warszawie :-D ), gdyby nie ZNOWU kobita wyjeżdżająca z Okrzei (pod prąd).

Nosz do cholery, kto im daje prawka :-?

Dodatkowo upadł pomysł z dziennymi, bo kasy póki co nie ma na porządne światła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jade Clio rodziców i z stąd ni zowąd otwiera mi sie przednia maska :shock: szkody zniszczona szyba przednia i najprawdopodobniej maska do wymiany :evil: Co ciekawe stało sie to już jak dojeżdżałem do domu, przed tym zrobiłem z 80km....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miła pani w Matizie na stacji benzynowej. Do każdego dystrybutora 2-3 auta czekają, bo stacja przy głównej trasie. Każdy stara się w miarę szybko zatankować, zapłacić i odjechać, bo widzi że inni też czekają. Ale pani tego nie widzi i po zapłaceniu za paliwko, spokojnie bierze się do mycia swoich szyb. Powolutku, dokładnie, szyba po szybie, przednia, boczne tylne. Ciężko podjechać dosłownie dwa metry do przodu gdzie jest parking dla klientów stacji i tam wytrzeć sobie do sucha szyby. Niech wszyscy stoją i czekają. Wrrr.... Czasem mam ochotę komuś przyp....za taki egoizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam gorsze :evil: , parę dni temu na podobnej stacji. Stoję już pierwszy w kolejce,

odjechał tankujący z któregoś lejka po najdalszej stronie, chwila mija zanim dojeżdżam,

pięć metrów przede mną wpada na dystrybutor gostek prosto z ulicy z jakaś dziwną rejestracją! Na zwróconą uwagę drze jape,

"Że wolne było!" :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!