Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co Was ostatnio wkurzyło?


knq

Rekomendowane odpowiedzi

Debile... delikatnie mówiąc. Jakieś skretyniałe debilstwo urządziło sobie zabawe i połowę samochodów na parkingu uwaliło błotem. Własnie stoje teraz w cholernej kolejce do myjni.

 

Zaraz wyjde zobaczyć czy to tylko u mnie tak wystrzałowo sie bawili :), czy jeszcze gdzieś. :)

 

Dodano: 02 sty 2012 - 14:21

zajął prawie 3 miejsca nie wiem jak mu się to udało ale ma mistrza...

Do mistrza jeszcze mu brakuje, ja widziałem jak typ VW T4 zajął 6 miejsc na parkingu pod marketem. stanął sobie po przekatnej :)

Edytowane przez fred
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dorwę futrzaka to mu nogi z ... powyrywam

P_r_z_e_m_o obawiam się, że kuny to sprytne zwierzątka i trudno je złapać :) Może pomyśl o profilaktyce?

http://allegro.pl/odstraszacz-kun-i-gryzoni-12v-germany-na-kuny-i2009416723.html

Mnie zdenerwował kot, który zrobił sobie z maski samochodu podgrzewany leżaczek. Niestety, aby wdrapać się, czy też zejść musiał wykorzystać podarowane przez Naturę pazurki...

Sam myślałem o jakiejś profilaktyce, ale jeszcze się nie przełamałem...

Edytowane przez kawapromyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dzisiaj rano wkurzyła kontrolka ABS. Wsiadłem do auta, przekręcam kluczyk a ta fran.a świeci. Zgasła po 7 sekundach. Spróbawałem jeszcze raz tylko po przekręceniu kluczyka poczekałem zeby kontrolki pogasły. Jak zgasły to startuje, a kontrolka od ABS znowu sie rozświeciła na jakieś 5 sekund. Czyżby zaczynały się jakieś problemy?!

Edytowane przez kili1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pióro wycieraczki firmy Uni... Wymienione 1m-c temu. Rozpadło się w pół na S3 kilka kilometrów za poprzednią stacją benzynową i 20km do następnej musiałem pokonać z wycieraczką przełożoną od pasażera zatrzymując się co chwilę aby owinąć na nowo ramię wycieraczki chusteczkami co by nie porysowało szyby. Nadmienię tylko, że padał deszcz ze śniegiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dzisiaj wkurzył pieszy i to nie jako kierowcę, ale też jako pieszego.

Ruch u mnie momentami jest całkiem spory i przejść nie jest łatwo, ale dzisiaj gość odwalił super numer pakując się bezpośrednio pod maskę samochodu. Oczywiście gość dał radę zahamować, ale mało brakowało a Ci za nim już by nie dali rady i była by kanapka na 3 czy 4 + ewentualnie jeszcze pieszy sprawca.

Całe szczęście, że typ przepuścił autobus, bo ten to by go sprasował z asfaltem.

 

Kurde, myślenie jednak naprawdę boli :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie. Wyobraźcie sobie, że ukradli nam (wycieli zwyczajnie) wszystkie przewody od prądu wokół garaży (murowanych wolnostojących) i teraz nie mamy prądu, a akurat nawiew mi padł i chciałem go naprawić :) . A na zewnątrz -20st.C :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wkurwieni.pl/


Powyższy adres bez cenzury a tutaj oczywiście kulturka.
Wkurza mnie medialny zachwyt dziennikarzy nad tym, że jest zima, albo jej nie ma. Ostatnio piszczeli, zwłaszcza Polsat i TVN, że nie ma zimy. Teraz płacz, że nadszedł mróz i jest zimno. W Polsacie to jeden operator wpadł w górach pod ratrak bo trzeba mieć piękne zdjęcia zimy. Paranoja. Siedzi tzw pogodynka albo dziennikarzyk i wciska kit.
Moja temperatura życiowa to pomiędzy 18 a 24 więc wszystko co od tego rażąco odbiega jest denerwujące :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!