Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co Was ostatnio wkurzyło?


knq

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu zdziwiła mnie, a za moment zdenerwowała przerywana linia tworząca "pas ruchu dla rowerów" po obu stronach ul. Radziszewskiego - oznacza to koniec postoju na jezdni obok miejsc parkingowych, których oczywiście jest tam mniej niż być powinno… człowiek i tak musiał codziennie szukać wolnego miejsca...

Ale dziś, gdy zobaczyłem „bezobsługową stację rowerową” wybudowaną na miejscu parkingowym na co najmniej 10 samochodów – noż @#!%!# mać - rozumiem ekologię, rozumiem prawa dla rowerzystów, ale dlaczego ułatwiając życie bicyklistom uprzykrza się żywot kierowcom?! :angry: http://www.mmlublin.pl/491209/rowerzysci-zacieraja-rece-kierowcy-ze-zdumieniem-przecieraja-oczy

Edytowane przez dodge66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mnie wkurzył Pan, który skręcając w lewo z naprzeciwka i nic nie widząc, wyjechał mi z pomiędzy kolumny aut skręcających w lewo prosto przed maskę! Na dodatek zamiast zahamować, gdy trąbiłem, to jeszcze przyśpieszył licząc, że przeleci. :applause:

Finał jest taki, że mam szkodę całkowitą i muszę kupić nowe auto. Poza tym sąsiadka mi zalała sufit w toalecie. Masakryczny tydzień <czerwona>

Edytowane przez Wenel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda takie ładne było francuzkie :) Powaznie to ocień c....o

Dziś ugotawali mnie do spółki wykonawcy remontu studzienek kanalizacyjnych i człowiek pi... z nówki nissana micry.

Droga została oddana 2 lata temu oczywiście studzienek nie da się zrobić tak by się nie zapadły raz dwa majstry przyjechali nastawiali pachołków i od 3 tygodni ich nie ma a pachołki stoją i zwężaja pas ruchu. I tu zaczyna się pan z micry droga jest dwupasmowa jednokierunkowa lewy pas brak studzienek na prawym zwężenie. Prawym jedzie micra ja lewym, koleś tak mijał pachołki że wjechał na mój pas i złożył mi lusterko. Dodam tylko że za nim jechał Star i mieścił się w pasie bez przewalania pachołków. Wymieniliśmy z panem czółe pozdrowienia , wsiadam do auta a moje dzieci powtarzają ty piź...cu i co to znaczy tato.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje dziewczyny troszkę starsze bo mają 6 lat, staram się jak moge nie przeklinać w ich obecności no ale coś się wymsknie i problem gotowy.

Wkurza mnie jeszcze system szkolnictwa angielski godzina, wf godzina , religia dwie tygodniowo. Nie jestem anty kościelny ale ludzie bez przesadyzmu.

Edytowane przez Obiboc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem prawie skasowany przez kretynke. Baba rusza spod szkoły bez patrzenia czy ktoś jedzie. Zdążyłem wyhamować, ale nie było gdzie uciekać bo z prawej krawężnik i krzaki a z lewej baba na moim aucie....Dosłownie zabrakło 2 cm!!!!!!!! Ludzie, uważajcie pod szkołami, w obrębie takich miejsc, przystanków, przejść dla pieszych. OK, każdy może się zagapić, mieć gorszy dzień. Rozumiem bo każdy tak ma, ale cyrki pod szkołami to jakaś plaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma kurierska 7, a właściwie kurier odpowiedzialny za rejon gdzie mieszkam.

Według statusu przesyłki miała dziś do mnie dotrzeć i kilka minut po 6 została wydana kurierowi. Niestety pomimo planowanego czasu dostarczenia do godziny 20, o 15:39 została zwrócona do rozdzielni w Katowicach, przy czym o 15:34 awizowana jako niepodjęta z powodu nieobecności odbiorcy.

I tu kurier miał pecha, bo przesyłka była oczekiwana i cały dzień w domu są przynajmniej 4 osoby, a nikt poza panią listonosz z PP się nie pojawił.

Wobec powyższego został wykonany telefon do centrali ze skargą na takie praktyki, które w tej firmie przytrafiają się nie pierwszy raz.

Pozwoliło to paczkę wyłączyć ze zwrotów do nadawcy i ma zostać ponownie doręczona ale dopiero w poniedziałek. :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani, która nie chciała mi sprzedać piwa ,bo nie miałem ze sobą dowodu(całego portfela), pomimo iż nie raz u niej płaciłem za alkohol i za każdym razem pokazywałem jej dowód... Koledzy stwierdzili,że nie dorosłem jeszcze do picia piwa;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co tu powiedzieć??

Popatrz na adresata i gdzie pozostawiono przesyłkę.. RECEPCJA

Przesyłka "standard" czyli nie dostarczana w weekendy.

A teraz popatrz w kalendarz z 2013 roku

21 to sobota dziwne by UPS podjął przesyłkę, (przypuszczam że ta przesyłka tylko była wtedy rozliczona/ opłacona, a podjęta przez kuriera w poniedziałek 23 grudnia) 22 niedziela. Moim zdaniem realne terminy dostarczenia to 27 albo właśnie 30 grudnia.

Pomiędzy nadaniem i dostarczeniem kalendarz jest w większości CZERWONY, a nie wiadomo jak odbiorca czy firma UPS pracowały w okresie świąt.

W takim okresie należy brać pod uwagę opóźnienia ale nie we wrześniu, gdzie nie ma świąt, a jest tylko nieuczciwy kurier kombinator i krętacz. Zresztą, poleciłem skargę przesłać do odpowiedniego działu firmy, by sprawdzili jego dzisiejszą marszrutę w śladzie GPS.

Adres przesyłki znają więc proste będzie stwierdzenie czy był pod adresem odbioru a zasłania się nieobecnością odbiorcy. Nawet godziny dostarczenia innych przesyłek pod inne adresy też dobitnie wskażą czy był u mnie, czy też kłamie.

Nie byłbym tak mściwy ale już jakiś czas temu podobnie zostało to zrobione i paczka wróciła do nadawcy, też z powodu "nieobecności odbiorcy".

Teraz już dmucham na zimne i na bieżąco kontroluję gdzie jest przesyłka kurierska.

Tą udało się złapać na ostatniej rozdzielni, zaraz po zwrocie.

A wracając do innych przesyłek UPS, to też były drobne problemy. Towar kupowałem w Conradzie w Krakowie, przesyłka wysłana z magazynów w Legnicy poszła na centralną rozdzielnię w okolicach Warszawy, stamtąd do docelowej do Katowic i tu nastąpiła pomyłka i pojechało ponownie pod Legnicę, by teraz już bezpośrednio do Katowic powrócić i trafić do mnie.

Nie odczułem jednak opóźnienia, bo wysłane było w piątek, a dotarło w poniedziałek, tyle tylko że w weekend pojeździło sobie tirami po kraju zamiast leżeć w Katowicach i czekać..

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie kurierzy wkurzyli już dawno i od kiedy mamy paczkmat niedaleko to tylko tak odbieram.

Teraz nie ma tłumaczenia, że nie było kogoś w domu, choć był i czekał.

Paczkomat obecny 24 godz. na dobę :D

Jednego dnia wysłane na drugi dzionek odbieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,odkąd są paczkomaty to jeżeli jest możliwość to wybieram tylko tą formę wysyłki;) Nie dość,że dużo taniej to nie musze siedzieć w domu i czekać aż kurier,który dzwoni z rana,że ma paczkę przywozi mi ją pod wieczór...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!