Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co Was ostatnio wkurzyło?


knq

Rekomendowane odpowiedzi

Renault zablokowało możliwość aktualizacji usług Live u dostawcy TT, teraz można to zrobić tylko w ASO za 2x większą cenę 400zł! v 199zł :angry: Co za złodziejski kraj, na każdym kroku chcą nas zrobić w chu.. Najlepsze, że mogę kupić "udając niemca" w programie TT za 240zł... brak słów.

Edytowane przez kataryniarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Problem z zębem i dziąsłem (trochę napuchłem, czyli powtórka z rozrywki jaką miałem 11 lat temu). I antybiotyk jak na razie będę łykał przez 5 dni. W poniedziałek prześwietlenie. :angry:

 

edit.

I ból skończył się wraz z wyrwaniem pozostałości zęba (rozleciały się ścianki zęba oraz wypadła plomba).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Uwalił mnie kleszcz :/ teraz muszę 2 tyg łykać antybiotyki bo jest podejrzenie boreliozy :( Ehh a miało być tak pięknie, sobota kawalerski kolegi a za 2 tyg jego wesele. Trzymcie kciuki, żeby jednak to nie było to dziadostwo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odnośnie roszczenia w sprawie zaległej opłaty za włoską autostradę:

Jeżeli:

- pismo zostało wystosowane przez polską firmę z terenu Polski

- dotyczy sprawy z roku 2007

to

- nie składaj zadnych wyjaśnień czy odwołań co do przedmiotu sprawy

- zóż pisemne oświadczenie, że zgodnie z przepisami polskiego Kodeksu Cyqwilnego wspomniane roszczenie uległo przedawnieniu i nie jest wymagalne.

i nic (!!!) więcej

Edytowane przez ko-ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W dniu dzisiejszym odkryłem wyciek z układu klimatyzacji, po wyjeździe z garażu, na płytkach zauważyłem olej z barwnikiem. Właśnie wróciłem z diagnozy - do wymiany osuszacz, koszt nowego 160 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pojechałem wczoraj odebrać lakier do zaprawek. Patrzę stoi w salonie Kadjar. Obejrzałem, i tak jak nie lubię suwów i crossoverów to ten mi się nawet podobał. Patrzę na paletę silników. Benzyna 1.2 do samochodu wielkości prawie Espace IV!!!!! ten świat jest chory

 

Dodano: 07 lip 2015 - 06:45

Pocztówka z GITD. Oczywiście data wykroczenia to koniec marca i oczywiście bez zdjęcia. A ja nie wiem za cholerę kto zarobił zdjęcie. Ja czy żona czy ktoś inny? I co niby mam zapłacić wtedy 500zl zamiast 100?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniałem jakiś czas temu kompresor, fabrycznie nowy udało się kupić za niecały 1000 zł.

Za regenerację wtedy chcieli jakieś 600-700 zł i gwarancja też w zależności od firmy 6-12 miesięcy.

Nowy ma gwarancję 2 lata.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!