Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co Was ostatnio wkurzyło?


knq

Rekomendowane odpowiedzi

ZUS. Dzisiaj otrzymałem pisemko że mam się stawić na komisję lekarską 10.10 bo jak nie to nie uznają mojego zwolnienia sprzed dwóch tygodni opiewającego na 6 tygodni. Bo pewnie sam sobie wymyśliłem rekonstrukcję więzadła krzyżowego przedniego a co za tym idzie intensywną rehabilitację. Za to jak mój pracownik niemal rok temu będąc w okresie wypowiedzenia wywędrował mi na prawie dwumiesięczne zwolnienie to już tacy skrupulatni nie byli. Chyba nie zgadza im się to że przez 1,5 miesiąca nie będę wpłacał składek. Dodam że to moje pierwsze w karierze tak długie zwolnienie a wszelkie składki od kilkunastu lat bez żadnych opóźnień mimo różnych trudności (zatorów płatniczych itp) wpłacałem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem na allegro w poniedziałek 29 września prezent dla dziewczyny, wybrałem oczywiście paczkomat 24/7, bo byłem pewny, że wyślą we wtorek i w środę będzie do odebrania tak jak to zawsze ma miejsce, że na nastepny dzień od wysłania paczka jest u mnie. Żadnego sms-a ani nic, że paczka nadana, więc od wczoraj próbowałem się dodzwonić do nich i dzisiaj mi się dopiero udało porozmawiać z jednym z pracowaników. Nie była to miła rozmowa i wyślą dopiero jutro, bo mają młyn i zapomnieli o moim zamówieniu itd. To mu min. powiedziałem, że mnie to gó*no obchodzi, niech sobie więcej pracowników zatrudnią...

Zdecydowałem się na zakup u nich, bo mają na ponad 40tyś komentarzy tylko kilka negatywów. Tak czy siak kolejny negatyw jutro im wpadnie do kolekcji zaraz po wysłaniu paczki... A mojej lejdi na urodziny musiałem kupić prezent zastępczy, a ten właściwy dostanie dopiero jak przyjdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezent zamówiłem z jednodniowym wyprzedzeniem;) Już bym bardziej zrozumiał fakt niefartu kierowcy niż to, że olewają klienta i ciekawe czy jakbym nie zadzwonił do nich to czy wgl paczka by do mnie doszła. Zazwyczaj jak brakło towaru na magazynie to piszą e-maile albo dzwonią i pytają czy czekam 2-3 dni dłużej czy mają oddać pieniądze, ale z tym, że o mnie zapomniano nie miałem od 5 lat czyli odkąd kupuje na allegro.

 

O! Właśnie sprawdziałem i nie tylko o mnie zapomniano, ktoś dostał paczkę po 11 dniach od zamówienia i oczywiście negatyw...

Edytowane przez damian_opole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmm, właściwie do kogo masz pretensje? do siebie że zamówiłeś coś za pięć dwunasta, czy na nich, bo powiedzieli Ci prawdę że zapomnieli? Ja osobiście wolę żeby mi powiedzieli prawdę, niż wciskali nie stworzony kit.

A co do tematu, wkurza mnie wieczne narzekania na wszystko większości ludzi :bash:

Edytowane przez baciuś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ja piszę na swojej aukcji, że wysyłka na następny dzień roboczy to się z tego wywiązuje.

Mogli napisać na aukcji, że z powodu większego zainteresowania zakupów w sklepie wysyłka może opóźnić się o kilka dni i nie było by problemu, bo bym nic u nich nie kupił...

Na e-maile też było im ciężko odpisywać, a telefon to już chyba z wielkiej łaski odebrali. Nie ważne czy kupuję w zwykłym sklepie czy przez internet, płacę i wymagam, a mało nie zapłaciłem, więc bardziej się denerwowałem, paczka już wysłana, bo dostałem sms-a od paczkomatu, jednak dla swojej korzyści nie wystawię im negatywa, bo też nie chce dostać;):)

Edytowane przez damian_opole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przeglądałem fakturę za media i o mało zawału nie dostałem. :blink: Okazało się, że administracja sobie robi ze mnie jaja na całego z ogrzewaniem (każde mieszkanie ma własny licznik zużycia energii cieplnej w Mwh a przeliczają to na GJ), a włączyli je 20.09.14. Stan na dzień 28.08.14 był 58,0640GJ co daje nam 16,129Mwh (i tyle było na liczniku jak odkręcałem zawory 01.10.2014). A według administracji do dnia 26.09.14 zużyłem 58,6730 GJ co daje nam 16,2980 Mwh. Tylko że na dzień 05.10.2014 zużycie licznik wskazuje 58,122GJ czyli 16,145Mwh. Osobiście nie wiem jak można się tak pomylić i robić z ludzi balona. Raz już miałem problem z odczytem licznika ciepłej wody (za dużo policzyli w jednym miesiacu, wyszło zużycie jak za 3 miesiące). Oj jutro będzie się działo. :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dziś rano okazało się że jakiemuś złamasowi spodobał się mój wkład lusterka w aucie ( Clio) . Pierdoła nawet wyciagnąć go nie potrafił. Połamał wkład i szkło dyndało na kablach. Nowe ogrzewane kosztuje 30 złotych w IC( a tani nie są ).

Edytowane przez Obiboc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!