Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co Was ostatnio wkurzyło?


knq

Rekomendowane odpowiedzi

Telefon służbowy Samsung Galaxy Xcover 2, a dokładniej błąd kamery w nim. A telefon mam od 4 miesięcy i 2 raz taki numer mi wykręcił ;) Za pierwszym razem udało się przywrócić jego sprawność przez przewrócenie ustawień fabrycznych, a teraz lipa. I leci do serwisu w poniedziałek. I stary B2710 wraca do łask. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Trochę Cichociemny. Dzisiaj rano licznik pokazał mi że od chwili zakupu przejechałem 99900 km. Po czym po południu gdy jechałem do lekarza coś mi strzeliło na progu zwalniającym, kierownica poszła w skos i zaczął hałasować na byle małej nierówności... Skończyło się na zamówieniu lawety z PZU Assistance oraz transportem do warsztatu. Lewe przednie koło stoi skosem i na razie nie wiem czy poszedł wahacz czy złamał amortyzator... Dostarczono mi zastępczego Hyundaia i30 którym wróciłem już do domu i czekam na rozwój sytuacji.

 

thumb_hosting_zdjec_1426626497__dsc_0930maly.jpg

Edytowane przez pizza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem czy ktoś kojarzy moje wpisy na temat walki z spalaniem i odpalaniem Megane II 1.5 dci. Ciężko się przyznać ale Megi w rok i 2 miesiące od wymiany układu paliwowego wróciła do punktu wyjścia. Pompa złuszczona wtryski pozapychane ........... Wstawiłem kropeczki by nie używać brzydkich słów. 6 tys na remont silnika poszło w błoto. Straciłem serce do tego samochodu, choć to nie jego wina, tylko łachów którzy naprawiali auto. Co prawda po konsultacji z prawnikami w firmie mam duże szanse wygrać z nimi w sądzie jeśli nie naprawia tego po dobroci, ale już mi się nie chce nie mam sił.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie z kolei podczas wczorajszej podróży autostradą A4 na trasie Krapkowice-Wrocław wkurzała kontrolka poduszki powietrznej, która przez niestykające kabelki w wiązce pod siedzeniem kierowcy zapaliła się i zgasła ze 20 razy w ciągu godzinnej jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzają mnie kierowcy, którzy nie wiedzą do czego służy linia/linie rozdzielające pasy ruchu.

Jakaś maniera nastała żeby lewe koło było zawsze na tej linii, nie wspominając o zakrętach, gdzie biorą linię okrakiem, nie zwracając uwagi, że ktoś jedzie z przeciwka. Im bardziej wypasiona fura tym głębiej wjeżdżają na przeciwległy pas.

Na odcinku niespełna 30 km trafiłem 3-ch takich buraków. W jednym wypadku mało w rowie nie wylądowałem, bo przecież zakręt trzeba było ściąć. <czerwona>

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurzył serwis JBL. Miesiąc temu oddałem im subwoofer do naprawy i dzisiaj się odezwali, że mój głośnik spalony i że ciężko to będzie naprawić. Powiedziałem, że nie ma pewności czy to moja wina czy fabryczna i oni sądzą tak samo, więc proponują mi subwoofer na wymianę o połowę tańszy i gorszy w parametrach... Ja za swój dałem 800zł, a oni mi proponują jakiś za 350zł i muszę zapłacić tylko za wysyłkę... O zwrocie pieniędzy nie ma mowy, więc pozostaje mi albo zgodzić się na ich propozycje albo odebrać swój głośnik i naprawiać na własną ręke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak opinia o kierowcach w BMW jest prawdziwa... o czym mogłem się dzisiaj na własnej skórze przekonać. Zmiana pasa ruchu bez kierunku i wjazd na centymetry przed maskę auta. Potem jeszcze środkowy palec... I jeszcze ściganie się z innym samochodem... Takiego tylko na linkę za nogi i przeciągnąć po asfalcie z kilometr...

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś, zaparkowałem na parkingu pod szkołą a za pół godziny, koleżanka z pracy mi mówi, że z tyłu mam otwartą szybę. Awarii uległ moduł szyby tylnej, już po chwili pędziłem do serwisu w celu jego zdemontowania i naprawy :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!