Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

centralka alarmu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuje centralki alarmu do mojej megi 96r. alarm standard Cobra.

Mam wszystko za montowane czujniki, kable, syrenke tylko brakuje mi centralki gdyż poprzednia właścicielka z niewiadomych mi powodów poprostu ją wywaliła bo coś tam... Da się do gdzieś dostać czy musze kupić wszystko od nowa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wiem czy nie lepiej Ci bedzie zmienic alarm, bo 5370 to juz dosc stara i uboga centralka.

 

Z reszta podejrzewam ze Cobra ma jakies standardy, i bardzo mozliwe ze kupujac inna centralke (nowsza) bedziesz w stanie podpiac Twoj stary osprzet (czujniki, syrene, itd.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsumie to kable sie nie zmienia i immobilajzer tez to czeka cie tylko kupno centralki alarmowej to jest koszt w granicach 80 -120 zl spokojnie znajdziesz na allegro

potem popodłączac i gra i buczy. powodzenia w instalacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

A ja mam takie pytanie -Gdzie znajduje się centralka zamka centralnego w Megi PH2(coupe). Pytam ponieważ muszę się w nią wpiąć zeby zamontowac autoalarm. Będę wdzieczny za pomoc. Jesli ktos moze zapodac linka do tematu gdzie jest opisane gdzie ona sie znajduje to bardzo prosze-ja niestety na tym forum nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie podłączałem okablowania do centralki tylko wszystkie potrzebne przewody znalazłem na konsonli centralnej dochodzącej do przycisku. opisane to zostało na forum. są tam przewody zamknij/otwórz/zasilanie/masa/ i zasilanie po światłach/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Cięcie]

no tak ale jak zamykasz z tego przycisku na konsoli srodkowej to jest taki problem ze sie lampka niegasi ani niezapala jak otwieram. A chodzi o to zeby bylo tak jak przy uzyciu seryjnego centranego zamka. A jesli móglbys podac linka do tematu gdzie to zostalo opisane to bede wdzieczny poniewaz ja tego niemoge znaleźć. A jesli ktos wie i moze mi powiedziec gdzie jest ta centralka to caly czas by mi sie to przydalo... Cały czas mówię o Phase 2

 

Dołączyłeś wczoraj - kliknąłeś akceptację regulaminu a co za tym idzie jego znajomość :!: Nie rozumiem tylko dlaczego go łamiesz :P :P

Na forum można pisać z polską czcionką - Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!