Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Język CB Radia*


Deqen

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pawelolsztyn

wczoraj usłyszane w eterze:

mobil 1 tłumaczy mobilowi 2 jak dojechać w pewne miejsce i na koniec mówi : życzę zimnego browarka na wieczór ...

mobil 2 : ... zimnego kapselka i mokrego dzyndzelka ...

mobil 1 : ... i ciepłego ciałka i żeby staruszka się nie dowiedziała !

/wypowiedziane bardzo szybko i jednym ciągiem/

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usłyszane i zaobserwowane wczoraj około 12:00 przed przejściem dla pieszych na drodze nr 929. Jadą za sobą 2 wanny szybkość około 50km/h, drugi przez radio pilotuje pierwszego i podaje jak dojechać do danego miejsca. Nagle pierwszy ostro hamuje przed przejściem i leci w eter:

- Przepraszam kolego, kot wyskoczył mi na drogę musiałem dać po heblach.

Byłem 2 auta za nimi i widzę jak z przed 1 ciężarówki na lewą stronę przechodzi młodzieniec w wieku licealnym z plecakiem na ramieniu i słuchawkami na uszach. :evil: :evil: :evil:

(No ale pieszy ma pierwszeństwo na przejściu i jest paniskiem, to tak na marginesie zaistniałej sytuacji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Słyszałem że miśki nie lubią mobilków, jak złapią któregoś np. za przekroczenie prędkości ( co jest rzadkością :-P ) to delikwent dostaje maksymalny mandat z widełek. To jest tzw. mandat za jazdę z wyłączonym radiem.

 

- jak ścieżka?

- czysto jak u rydzyka na koncie (ostatnio R. apelował do radiosłuchaczy o cykliczne wpłaty na konto)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Skrzydło,

Małe wyjaśnienie: "Chińczyk - nowy model Volvo FH (od skośnych świateł przednich) " to nie tak, a to oznacza rowerzystę - w chinach jest ich wielu i jak widzisz na drodze takiego to też nazywa się "chińczykiem" - a nie tylko " Wentyl - rowerzysta "

Wentyl, chińczyk - rowerzysta. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meganecoupe02, tego ja nie napisałem tylko zacytowałem od kolegi Skrzydło, Czytaj całe forum to będziesz na czasie :-) - patrz jego wypowiedź z - Wysłany: 2009-10-13, 20:25 - trzeci wers od dołu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście tak jest :-) Gdybyś użył cytowania selektywnego to by nie było sprawy, a tak wyszło że to Ty napisałeś :-)

Czytaj całe forum to będziesz na czasie :-)

:-) Ok :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

W ramach noworocznego rozluźnienia humoru znalazłem link do forum Opla gdzie kiedyś urzędowałem) z ciekawą serią różnych tekstów z CB:

http://forum.opel24.com/teksty-z-cb-vt291....ighlight=teksty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!